Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cloud City

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:21 pm

RW-12

Neozvala se žádná reakce, ale bylo jasné, že jsem to slyšel
Nebyl jsem nikde vidět. DOufal jsem jen, že ten temnej chlap nezkazí můj plán
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:30 pm

R3-A2

Nejdříve jsem všem promítl 3D hologram města a naší cestu k hangáru. Pak se rozjel přímo k nepoužívanému výtahu který byl jaksi trochu rozbitý podle záznamů. Pánové dávejte si pozor začíná cesta která není pro slabé žaludky. Cestou jsme potkaly ještě dva vojáky které Takeru tvrdě odhodil do zdi a poslal je do bezvědomý. Když jsme dojely k výtahu aktivoval jsem ho a k nám přijela jen nějaká divná plošina které se dost vyklala. Bez rozmyslu jsem na ní najel a když celá naše skupinka nastoupila nechal jsem nás zavést na patro hangárů. Tam jsem se napojil na systém města a uviděl že mezi námi a hangárem je skupina 6 vojáků. Ale nejvíc mě zaujalo že v hangáru je nejméně jedna životní forma. Pozor v hangáru již někdo je! Upozornil jsem a jel dál. Po cestě Aaron a Dellan zlikvidovaly tu skupinu 6 vojáků Blastery. Konečně jsme dojely k dveřím hangáru a já je otevřel. Tak pánové jsme tady! Zapípal jsem na konec procházky.
Návrat nahoru Goto down
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:34 pm

Aaron
Těsně před hangárem jsem se od nich oddělil. Šel jsem pro svoji loď.
---
---
Když jsem dorazil, bylo mi zděleno, že na nás byl uvalen tažný paprsek a že jsme nemohli vzletět.
Zase jsem si zanadával a s 3 dalšími členy posádky jsme se vydali zneškodnit paprsky.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 8:41 pm

Kaes dij Sheual

Aaron nám pekne vysvetlil všetko čo treba, tak trochu ako idiotom.
Vydali sme sa teda do hangáru. Po ceste sme stretli pár vojakov, ale nič čo by sa nedalo zvládnuť.
Pred hangárom sa Aaron oddelil, aby zobral svoju lod. Dúfal som, že s ňou príde čo najskôr.
Dostal som varovanie, že v hangári niekto je. A rozhodne to nebol žiadny mechanik, ani opravár, ani vojak.
R3 otvoril vstup do hangáru.
Na Yarre sedel ten xexto, Kyell, veľmajster a v rukách držal naše meče, presnejšie, hral sa s nimi a vyhadzoval ich do vzduchu.
Boli tam obe naše lode, takže už stačilo len získať meče, lode a rýchlo odletieť za Aaronom, ku ktorému sa nalodíme a opustíme planétu, potom sústavu. Všetko sa to plánovalo ľahko, len ten veľmajster mohol byť veľký problém...
Vitajte, priatelia! Pekné meče.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 8:48 pm

RW-12

Byl jsem zcela ukrytý
Veškeré zbraně a zbraňové systémy jsem měl ukryté
Chtěl jsem počkat co se z toho vyvine
Navenek jsem prozatím vypadal jako starší model protokolárního droida...
Vypadalo to, že tenhle "velmistr" si s nima poradí sám
Pro jistotu jsem začal nahrávat
Návrat nahoru Goto down
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 8:58 pm

Aaron
Díky stažené mapě jsme po chvíli našli generátor tažného paprsku pro sektor s moji lodí a s loděmi těch jediů. Po cestě jsme ale zlikvidovali pár Stormtrooperů.
Pár pěkně uložených výbušnin a už jsme šli zpátky.
V bezpečné vzdálenosti jsem zmáčkl knoflík a ozval se výbuch.
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 10:22 pm

Takeru Keltar

Podíval jsem se na Velmistra a klidně jsem pravil. Ale ale koho to tu máme? Zloděje a služku Imperátora jinak to snad ani nazvat nejde. Pak jsem pokynul R3 aby uzavřel veškeré přístupy do hangáru. Pak jsem se podíval na Mistra. Mistře myslíte že s ním budeme muset bojovat? Nebo ho nějak ošálíme sebereme meče a odletíme. Mohu vás krýt do té doby než Yarru nespustíte. Přeci jen R3 může mou stíhačku řídit sám. Pak jsem se podíval opět na Velmistra a začal klidně mluvit. Takže necháte nás klidně odletět? začal jsem smysly vnímat okolí abych zachytil vše okolo.

R3-A2


Dle rozkazu jsem uzavřel všechny vstupy do Hangáru.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 10:48 pm

Kaes dij Sheual

Vypočul som si niekoľko Takeruových poznámok, ktoré by z úst rytiera Jedi nikdy nemali vyjsť, skôr tak Sitha. Už len veľmajster sa správal viac Jedijsky ako Takeru. Mierne som pokrútil hlavou, ale na to teraz nebol čas.
Bude treba bojovať, ale bez vás. Iba ja zostávam. Ty chod do svojej Ety z R3, a Elias, Dellan chodte do Yarry - počkajte v lodiach. povedal som a vytiahol spoza opasku meč.
Veľmajster sa zamračil a zišiel z Yarry.
Takže ma chceš sám poraziť? To sa mi páči, od Jedija som čakal hromadnú presilu. povedal, zhodil plášť a vybral naraz štyri meče. Všetky zapol. Boli Jedijské. Spoznal som medzi nimi meče bývalých Jedijských majstrov. Boli to samozrejme dokonalé meče. Na chrbáte mal malý prístroj, z ktorého vyšli dve robotické ruky. Tie zobrali dalšie dva meče z opasku - šesť mečov. Na chrbáte mal aj nejaký podozrivý batoh, v ktorom niečo bolo.
Nemohol som robiť nič. Jedine sa pripraviť na ťažký boj. Skúsil som pritiahnuť Silou naše meče, ale vôbec to nefungovalo. Akoby boli zaseknuté...
Kyell pokrútil hlavou, natiahol dve ruky a z nich mu začali vychádzať obrovské blesky. Niekoľkokrát vačšie a mocnejšie ako Siriove, predtým na Kuate.
Obe ruky som vložil do ich dráhy. Chytil som ich do dlane a pomaly sa posúval ku veľmajstrovi. Ale premáhal ma. Predsa len bol mocnejší...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 10:53 pm

Elias

Chtěl jsem mu pomoct, ale s momentálním skillem bych se mu akorát tak pletl do cesty, přece jen, on tu byl Mistr "džedáj" a já byl jen padawan, který ani nedokončil trénink. Rozběhl jsem se teda do lodě.
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 10:53 pm

RW-12

Čekal jsem až budou jedijové poblíž svých lodí a pak jsem zmačkl tlačítko
Měl jsem tam flash miny. Ty by je mohli na chvíli zneschopnit...
Hádal jsem, že "velmistr" bude chtít jedije živé, aby si je zabil sám nějakým způsobem.
Mému visuálnímu systému flash bomby nevadily... doufal jsem že jedijům ano...
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 11:05 pm

Takeru Keltar

Zamrkal jsem když jsem viděl jak mistr dokázal zarazit blesky. Ovšem vycítil jsem že mistr je přeci jen slabší. Pomalu jsem došel k němu a řekl klidně a vyrovnaně. Mistře nemohu vás tu nechat. Kdo by Eliase učil? Je toho ještě spoustu co se musíme naučit, jak on tak i já. Náhle se ozval hlas ale tentokrát byl silnější. Správně jsi se zachoval můj mladý Padawane. I když umíš spoustu věcí tak i Rytíř Jedi se musí učit. Od teď tě já mohu s dobrým srdcem považovat za Rytíře. A prosím Mistře Sheuale postarejte se o něho do té doby než dospěje natolik aby dokázal spatřit stvoření ze Síly. Poslední slova musel určitě slyšet i Mistr Sheual. Ach mistře děkuji že mě již považujete za Rytíře ale mám se ještě co učit. Řekl jsem do vzduchu takže si Velmistr musel myslet že jsem se zbláznil. Když jsem se začal naplno soustředit a zdálo se jako by mi mistrova slova dodaly sílu. Natáhl jsem ruku a použil Sílu tak abych dokázal Velmistra odhodit a když né to tak aspoň přerušit ten příval blesků. Musíme přeci chránit dobro a né sebe. Pomyslel jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 11:17 pm

Kaes dij Sheual

Uvidel som ako ostatných oslepili míny. Bola to pasca!
Chvíľkové nesústredenie sa na pohlcovanie bleskov ma skoro stálo život, ked sa veľmajster prisunul o meter bližšie.
Takeru začal niečo hovoriť, ale bolo ťažké vnímať všetko naraz. Napokon použil akúsi Silu - veľmajster rýchlo zrušil blesky a Takeruov útok odrazil.
Dakujem, Takeru. Ale povedal som, že máš ísť do svojej lode... povedal som rýchlo a priskočil k veľmajstrovi.
Ten medzitým použil Silu aby Takerua odhodil - a že to nebolo len také odhodenie, tomuto by som sa ťažko ubránil aj ja.
Na oplátku som použil ja pritiahnutie, aby som veľmajstrovi uchmatol meče. Bolo to celkom zúfalé...
Veľmajster doslova priletel ku mne, už s pripravenými mečmi a prebodol by ma, keby rýchlo neskočím za neho a nesiahnem mu na jednu z rúk. Použil som odhodenie a veľmajstra hodilo o zem, zároveň však aj on mňa odhodil do stropu.
Udrel som o strop a potom na zem. Vybilo mi to dych, ale pokračoval som. Veľmajster skočil ku mne, ked som nebol pripravený a začal ma Silou škrtiť. V tej rýchlosti som nemohol použiť odhodenie, nemohol som nič robiť... porazil ma celkom rýchlo, ale bez meča to nie je jednoduché.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 11:23 pm

RW-12

Vyběhl jsem zpoza lodě a svým sonic screamerem jsem začal pálit do oslepených jedijů a ostatních. Měl jsem to jen nastvavené na paralýzu. Ten velmistr si je pak zabije sám. Vypadalo to, že moje past zabrala. Na vteřinku mě napadlo, že ten velmistr je asi opravdu dobrý. Byl jsem rád že jsem na jeho straně. Takhle to bylo až příliš snadné...
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 11:42 pm

Takeru Keltar

Byl jsem oslepen a velmi silně odhozen. Když jsem se opět vyškrábal na nohy ucítil jsem nebezpečí. Rychle jsem vyskočil do vzduchu abych se vyhnul palbě ze sonicu. To je robot proto jsem nevycítil jeho mysl. Dopadl jsem na zem a za pomoci Síly odhodil robota stranou aby na chvíly přestal pálit. Začal jsem vnímat okolí smysly takže jsem vytušil kde je zrovna mistr a Velmistr. Rychle jsem se rozeběhl k nim. Mezi tím se mi vrátil zrak a viděl jsem že Mistr má velké problémy. Na okamžik se mě zmocnil skoro až strach. Co budu dělat? Uklidnit se uklidnit se... říkal jsem si v duchu takže po chvíly strach odezněl. Byl jsem skoro u těch dvouch a napřáhl jsem ruku abych mohl Velmistra odhodit a nebo aspoň zaměstnat. Jenže v tu chvíly se stalo něco neočekávaného. Od mé ruky vystřelil zeleno-žlutý až skoro žluty blesk a letěl obrovskou rychlostí na Velmistra. Po tomto zákroku jsem klesl na kolena a byl jsem dost vyčerpaný. Doufal jsem že to mistrovy pomůže ale zároveň jsem se sám sebe ptál JAK? jsem toto mohl udělat. Já myslel že pálit blesky umí jen ti co jsou na temné straně Síly!

(No možná se tu ještě zítra ráno na jeden post objevím takže mi dyžtak nechte možnost. Ale kdybych se náhodou neobjevil a nenapsal tak prosím Horoxe aby se o mojí postavu nějak postaral a dostal jí někam kde nebude muset být aktivní na ten týden co tu nebudu.)
Návrat nahoru Goto down
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Aug 22, 2010 3:57 pm

Aaron
Byla to poněkud zběsilá akce, ale co vyvedla se.
Jakmile jsme se dostali zpět do lodi. Naťukal jsem do ovládací konzole pár příkazů a loď se s rachotem a velice pomalu začala zvedat z přistávací plochy.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Aug 25, 2010 10:14 am

Kaes dij Sheual

Veľmajster bol pomerne prekvapený útokom, ktorý vytvoril Takeru. Prekvapený by som bol aj ja, ale sústredoval som sa na vyslobodenie od toho podlého xexta. Nebolo však treba, Takeru to vyriešil a očividne sám nevedel ako. Nechtiac a nevedome použil techniku, ktorú ani sám neovládam. A ovládalo ju len málo Jediov. Nebol však čas na premýšľanie. Napadol ma plán. Rýchlo som vbehol do mojej lode a bežal do jednej z miestností. Kyell sa vybral za mnou a ostatní teda zostali vonku v hangári.

Dellan

Akonáhle oslepenie prestalo, ukryl som sa za Takeruovu Etu-2 a plánoval ako sa zbaviť toho droida, ktorý tam robil dosť veľké problémy. Ked vybehol spoza lode, rovno pod nohy som mu hodil jeden kryo granát.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Aug 25, 2010 10:20 am

RW - 12

Jakmile jsem uviděl další cíl okamžitě jsem po něm vypálil několik ran ze svého sonic screameru. Co chudák netušil bylo to, že vedle něj byla jedna z mých plasma min... Tu jsem přirozeně odpálil, čímž jsem pravděpodobně poškodil i jednu z lodí
V tu chvíli podemnou něco explodovalo
S mým štítem a tepelnou regulací mě nemohl zadržet na moc dlouho...
Teď mi však nezbývalo než celou situaci jen chvíli bezmocně sledovat...
Návrat nahoru Goto down
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 7:14 pm

Aaron
Bylo mi celkem podezřelé že ten křižník nad námi nic nedělá ale co, ještě bych to řešit.
Marauder se pomalu přesunul nad hangár, ve kterém dle údajů byly lodě těch Jediů.
Turbolasery namířily na strop toho hangáru a začaly střílet.
Udělali do něj celkem velkou díru a taky to muselo udělat celkem hodné padajících kamenů.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 8:03 pm

Kaes dij Sheual

Vbehol som do kokpitu a rýchlo zatvoril dvere Silou. Kyell ich začal prerezávať mečom, kedže ich Silou otvoriť nemohol. Nemal som moc času, musel som si pohnúť...
Cez interkom som nakázal všetkým nastúpiť do ich lodí.

Dellan

Droida sa mi podarilo zamraziť, ale ešte predtým vybuchla blízko mňa mína. Našťastie ma ochránila Takeruova lod, takže ma výbuch len trocha odhodil. Menšie popáleniny, ale nič čo by mi znemožnilo pohyb alebo bojovanie.
Takeru naskočil do Ety-2, ked videl že majster vbehol spolu s veľmajstrom do Yarry.
V tom však došiel Aaron na svojom krížniku... neurobil moc múdro, začal strielať do stropu ked sme tam ešte všetci boli. Aj s lodami.
Na Takerua padol jeden z kameňov, aj preto že bol vyčerpaný zo zvláštnej schopnosti, ktorú nechtiac použil. Padajúci kameň stihol Silou zastaviť, ale nestačilo to, a zavalil ho.
Rýchlo som k nemu pribehol, zobral ho a naložil do Yarry. Bol v bezvedomí a dosť zranený. R3 už medzitým stihol nastúpiť do Ety a ja rýchlo za ním. Eta bola poškodená, ale letieť pár metrov mohla. Na droida vraha popadalo tiež niekoľko kameňov, ale nič čo by ho mohlo zničiť.
Kaesova Yarra vyletela z hangáru, na moje počudovanie v kokpite bojovali Kaes a veľmajster. Rýchlo som vletel do Aaronovej lode, lebo Takeruova poškodená Eta asi nemohla dlho lietať. Napokon na kokpite Yarry doslova vybuchlo sklo a Kaes Silou veľmajstra vyhodil. Veľmajster padal, ale chytil sa o pár desiatkov metrov nižšie o akýsi výčnelok. Yarra, Eta boli v lodi s nami všetkými.
Boli sme v bezpečí... aspoň na teraz. Vyzeralo že Kaes získal aj meče, ale očividne nie všetky.
Strop hangáru sa definitívne rozpadol a my sme boli v bezpečí Aaronového krížniku. Až na veľmajstra...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 8:10 pm

Aaron
Čekal jsem na ně v hangáru.
Díval jsem se jak jejich lodě dosedají do hangáru a pak jsem nechal zavřít obrovské vrata.
Opusťte planetu a na orbitě vstupte do hyperprostoru řekl jsem do komunikátoru.
Marauder vystartoval směr vesmír. Chudák Star Destroyer se ani nestihl vzpamatovat.
Na orbitě se lodě zažehly hlavní motory a ta vstoupila do hyperprostoru
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 8:19 pm

RW - 12

Vystřelil jsem lokátor z paže, který mi stačila rozmrznout...
Naštěstí moje články produkovali dost tepla, které se dalo přesměrovat ke zvýšení tepla povrchu...
To byla taky poslední věc co jsem udělal
V tu chvíli na mě spadlo několik kamenů
Dost velkých na to abych ztratil přehled o situaci
Poškození nebylo velké, ale sám sem se nemohl vyprostit...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 8:32 pm

Kyell

Nabral som silu (Silu) a vyskočil spať do hangáru. Bol prevažne zavalený a droid bol pod menšou kopou kameňov. Odhodil som ich a pokračoval k východu. Nervóznym krokom.
Dúfam, že máš ich polohu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Aug 26, 2010 8:46 pm

RW - 12

Vyhrabal jsem se zpod kamenů
Diagnoza: Všechny systémy pracují v rámci přijatelných parametrů
Odpoveď: Tato otázka je přinejmenším zbytečná. Pokud jejich směr i rychlost zůstane totožná tak míří někam na území Huttského kartelu. Přesnější informace nejsou zatím známé... řekl jsem
Dodatek: Lokátor operuje na klasické frenkvenci militárních droidů
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Aug 30, 2010 2:29 am

Kyell

Nal Hutta alebo Nar Shaddaa. vyhŕkol som znechutene.
Tam ruka Impéria nesiaha. Ale tvoja iste. Skúsil by som najprv Nal Huttu, predsa len to je hlavné hniezdo tých debilných slimákov. Lokátor ti pomôže s výberom mesta. Na čo ti toto vlastne hovorím? Rob si svoju prácu a budeš odmenený. povedal som a odchádzal zo zavaleného hangáru.
A mám pre teba niečo veľmi dôležité. Je v mojom záujme aby si ich chytil, alebo zabil, takže ti darujem jedného Ysalamiriho. Využi svoje robotické vedomosti alebo prezri databázu, uvidíš na čo ti bude dobrý... staraj sa o neho dobre, zachráni ti obvody proti každému hlupákovi čo drží meč v galaxii. Najlepšie ak ho schováš do svojho tela, ale pozor aby si ho nezranil alebo mu nerobil zle, lebo vtedy sa obráti proti tebe. vysvetlil som ešte, a podal mu akýsi látkový bagel, v ktorom sa niečo nepokojne krútilo.
Adios, droid.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Aug 30, 2010 9:22 am

RW- 12

Konstatování: Tak zvaná anti-Silová ještěrka, užitečné... řekl jsem suše
Oznámení: Už jsem ale dostal 3 jedije i bez ní, take by neměl být problém, ozvu se až budou nové informace řekl jsem a bez dalšího vysvětlování si vzal zapytlikovanou ještěrku a vydal se ke své lodi... směr? Huttský prostor...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cloud City - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cloud City
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kuat City
» Emperor's ruling city
» Taris - ''Priemerní'' (The Middle City)
» Taris - ''Chudobní'' (The Lower City)
» Taris - ''Bohatí a mocní'' (The Upper City)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Hrací místnost :: Bespin-
Přejdi na: