Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kuat City

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 5:43 pm

...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 5:53 pm

Takeru Keltar

Vynořily jsme se z hyperprostoru a celá loď se nám třásla. Mistře asi bychom tu měli sehnat i nějaké nové díly do téhle plechovky. I když jste s ní zažil hodně tak by to chtělo nějakou tu úpravu ale na to budeme muset někoho sehnat na tyto věci nejsem dobrý. Pak jsem spatřil planetu. Je to Kuat nebo se mýlím? Jestli ano tak každou chvíly se nám ozve Impérium a jestli uděláme nějakou chybu tak budeme mít velké problémy. Pro jistotu jsem zapnul pár kontrolek a začal sledovat radary. Jen tak pro jistotu jakou neseme výzbroj a štíty? Zeptal jsem se jelikož jsem o této lodi skoro nic nevěděl.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 6:23 pm

Kaes dij Sheual

Yarra sa trocha triasla, ale zvládala to ako vždy. Pravdepodobne ju držala pokope už len samotná Sila. Imperiáli však staré lode podozrievajú menej, takže sme mali aspoň nejakú tú výhodu.
Neboj, nájdem mechanika. uistil som Takerua a blížil sa k planéte.
Za chvíľu sa nám ozvú, povolenie vybavím. Zbrane nebude potreba. Mám ju zaregistrovanú na Coruscante len pár mesiacov. povedal som sebaisto a vstúpil na orbit planéty.
Cez interkom sa ozval hlas dôstojníka. Chvíľku im trvalo kým identifikovali loď.
Loď YT-1300 ''Yarra''. Vlastníte povolenie na pristátie?
Poslal som povolenie do počítaču dôstojníka a trocha privrel oči.
Dok 35547-DE je voľný. Vitajte na Kuate. povedal dôstojník a hovor sa prerušil.
Ide to dobre. poznamenal som pokojne a navigoval loď do určeného doku.
Akú loď vlastne hľadáš? Majú tu obrovský výber.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 8:51 pm

Takeru Keltar

Zamyslel jsem se a asi po minutě jsem promluvil. No potřebuji nějaký letoun se kterým bych se mohl propojit i s vaší lodí abychom zůstaly pohromadě. Jenže nadruhou stranu bez vás bych se nemohl do hyperprostoru. Zase chvíly přemýšlím a pak mi bleskne hlavou. Umím ovšem létat hlavně s Jedi stíhačkama takže jediná možnost je sehnat stíhač typu Eta-2. S tím budu poskytovat této lodi ochranu. A nevíte mistře zda li tu vyrábějí i Astrodroidy? Budu jednoho potřebovat. Usmál jsem se a sledoval jsem přistávací manévr.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 9:25 pm

Kaes dij Sheual

Bude ti treba menší, Yarra kľudne zvládne malý stíhač. povedal som ked sme pristáli.
Vydali sme sa z hangáru rovno do mesta, do obchodnej štvrti, kde predávali lode od výmyslu sveta. Boli tam snád všetky typy, aj nelegálne, aj prototypy, proste všetko čo si mohol niekto priať. Ceny boli vysoké, ale pre Jediov to nie je prekážka.
Ked opravím Yarru, myslím že zvládne hyperpriestorový skok z inou lodou. dodal som a rozhliadal sa naokolo. Prechádzali sme hustými davmi ľudí, každý si išiel svojou cestou. Ale hlavne tu boli tí, ktorí chceli nakupovať.
Eta-2? Myslím že tie nebude problém nájsť. Sú celkom populárne, dozaista ich niekto bude mať na predaj. zamyslel som sa a pozeral po ponukách rôznych dielní a obchodov. Boli ich tam stovky a každá mala na výber desiatky typov lodí.
Pokrútil som hlavou a kráčal dalej.
Astrodroidy tu určite sú. Len toto je štvrť určená na predaj lodí. Takže najprv nájdeme Etu. Musíme sa niekoho opýtať. Niekoho domáceho. poznamenal som a vošiel do jedného obchodu.
Za pultom stál akýsi neimoidián. Hned ma napadlo, že sú známi svojím zbabelstvom a lakomosťou. Toto bude tvrdý oriešok.
Vitajte v Kult'Onových tryskáčoch! Ako vám poslúžim? rozjasnil sa náhle obchodník a podišiel k nám z ponukou stíhačov.
Miernou úklonou hlavy som sa pozdravil.
Hľadáme stíhač Eta-2.
Tak to máte šťastie - jeden tu mám. usmial sa neimoidián.
Nezdal sa podozrivý. Aj ked to tak úplne vyzeralo. Obchodník vykročil dozadu, do dielne a ja za ním.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:11 pm

Takeru Keltar

Šel jsem snimi do zadu a pak jsem se zeptal. Smím se zeptat kde jste tu loď sehnal? Za pomoci síly jsem začal vnímat okolí abych vycítil úmysly toho prodavače. Po chvíly jsme došli k lodi. Hmm vypadá zachovale ale dá se mu věřit? Pak jsem obhlédl prostor. Jsem zvědav jak se od tuď v nejhorším případě dostaneme. Pak jsem se podíval na mistra a pak znovu na obchodníka. Naštěstí jsem měl přes hlavu kápy takže mi nebylo vidět do tváře.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:30 pm

Kult'On

Neimoidián si na odpoved dal načas.
Napokon však prehovoril.
Ešte pred rokom, asi pár dní po vydaní Rozkazu 66 ju tu ponechal muž zahalený v kapucni. Zadarmo. Nemohol som odmietnuť. Nepredstavil sa, a odišiel. Odvtedy sa neukázal. Preto ju predávam za zníženú cenu. Má nejaký ten vek. Používali ju najma Jedijovia, počas posledných vojen. prezradil Kult'On a otvoril kokpit stíhaču, aby sme si mohli pozrieť interiér. Bola udržiavaná, kvalitná a praktická.
Myslím že to bol Jedi. Až príliš veľa náhod na jeden deň, to bol. poznamenal a aktivoval motory. Stíhač bol uložený v strede obrovského skladu, takže motory kľudne mohli byť zapnuté. Nechrčali, ale vydávali kvalitný a čistý zvuk.
Nenechajte sa oklamať ostatnými obchodníkmi. Každému, kto chce Eta dvojku povedia, že tú ich čo predávajú vlastnil nejaký konkrétny Jedi. Vznikajú zaujímavé situácie, napríklad ked som sa dozvedel, že majster Kenobi mal až osem takýchto stíhačov a všetky z nich sú tu na Kuate. zasmial sa neimoidián a vypol motory. Stíhač sa zdal v poriadku.
Nezistil som ani žiadne zlé úmysly. Pravdepodobne jeden z mála poctivých neimoidiánov.
Máte teda záujem? Predávam ju len za 160 000 kreditov, čo je polovička z pôvodnej ceny.
Neklamal - naozaj, ešte za Republiku stála štandardná Eta-2 približne 320 000 kreditov.
Zdalo sa mi to fér.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:42 pm

Takeru Keltar

Podíval jsem se na mistra a pak na prodejce. Dobrá budu vám věřit jelikož tento typ stíhačů byl vyroben právě pro Jedi tedy co vím z doslechu. Ale rád bych věděl nenechal tu ten člověk ještě něco? A nebo neprozradil jméno? Začal jsem se vyptávat. A dál bych potřeboval vědět jestli tu nemáte hyperprostorový generátor který by byl tak malý aby šel do tohoto letounu zakomponovat. Stačil by nějaký s krátkým dosahem jen řekněme na přeskok nějakých 3-5 Parseků. A dál bych potřeboval kotvící zařízení kterým by šla tato loď připoutat k větší lodi. Řekl jsem seznam co jsem potřeboval a mluvil jsem klidně a vyrovnaně. Jo a ještě něco, neporadil by jste mi kvalitního prodejce Astrodroidů? Zeptal jsem se ještě a došel jsem k mistrovy. Máte nějaké peníze? Já mám jen nějakou zásobu na kartě.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSat Aug 14, 2010 2:32 pm

Kult'On

Na Takeruovu prvú otázku neodpovedal, iba vyhýbavo pokrútil hlavou a podišiel k nám.
Ked však pokračoval, bez rozmýšľania odpovedal. Už sa nezdal tak nadšený ako na začiatku.
Generátor je už zabudovaný v tom stíhači. Starší model, ale výborne fungujúci. Pozeral som rok výroby, a tento bol vyrobený 4 roky dozadu. Rok pred začiatkom vojen. vysvetlil rýchlo a pobral sa dalej do dielne.
A myslím, že kotvítka tu mám... niekde. Za lacno. prehrabával sa katalógu a hľadal kde by tak mohli byť ukryté.
Medzitým ako hľadal, Takeru sa pýtal dalej.
Astrodroidy? Nie v tejto štvrti, ale tam, naproti, predáva kamarát. Hľadajte obchod Dellanove astromechy. pousmial sa a tvár sa mu rozjasnila.
Mám tu kotvítko na jednomiestne stíhače... ku čomu to ale chcete pripojiť? spýtal sa zvedavo neimoidián.
YT-1300p. odpovedal majster rýchlo.
Sklonil sa ku Takeruovi a potichu mu odpovedal: Niečo nám nehovorí. Pokúsim sa zistiť viac.
Hej, hej, tak to bude ono. Kotvítko bude stáť 2500 kreditov. Stíhač 160 000. To je spolu 162 5......... začal spočítávať, ked ho prerušil majster.
Ešte raz... čo vám ten muž povedal? spýtal sa pokojne.
Ale... nič. Nič dôležité. neohrabane odpovedal Kult'On a nakázal droidom aby stíhač odniesli dozadu na dvor aj s kotvítkom.
Majster aj Takeru mlčal.
Tak dobre teda - povedal že je Jedi a... a to je všetko. rozhorčene rozhodil rukami a hnal nás dopredu, preč z dielne.
Sheual vybral svetelný meč, ale nezapol ho.
Aj my dvaja sme Jedi. Naozaj nepovedal nič viac? spýtal sa majster kľudne.
Neimoidián zalapal po dychu.
Preboha... ale.. vy.... odkiaľ to máte? Jedi sú... v-všetci mŕtvi! odstúpil pár krokov dozadu.
Majster namieril ruku na stíhač, nadvihol ho a preniesol ho na dvor bez pomoci droidov. Tí sa rozhorčene pozerali okolo seba, že čo sa deje. Napokon všetko spravili, a jeden z droidov stíhač niesol do na súradnice do hangáru, kde bola aj Yarra.
Takže... ste Jedi. Preboha. Zoberte ten stíhač a chodte preč. Nechcem mať žiadne problémy. Impérium sem príde a zruší mi obchod... z čoho potom vyžijem? Aj tak ten Jedi hovoril, že ho mám dať ktorémukoľvek Jediovi zadarmo... rýchlo nás navigoval preč z budovy na ulicu.
Nebojte sa, my dvaja už odchádzame. poznamenal majster a neimoidiánovi hodil kreditku.
Je na nej 50 000 kreditov... tak, dovidenia.
Kult'On sa usmial a zmizol v obchode.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSat Aug 14, 2010 5:27 pm

Takeru Keltar

Díval jsem se na mistrovo jednání a usmál jsem se. Děkuji za tu loď a teď ještě ten astrodroid. Doufám že bude mít nějakého pořádného. Potom jsem zahlédl obchod s Astrodridy přesně jak říkal ten prodejce. Tady to máme. Pak jsem si všimnul procházající hlídky Impéria. Ach jo i tady to hlídají. Došli jsme k obchodu a vešli dovnitř. Pěkný den. Zvolal jsem a prohlížel si droidy okolo. Hmm tak jaký bude asi výhodný. Pak jsem ucítil blížícího prodavače.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSat Aug 14, 2010 6:02 pm

Kaes dij Sheual

Prešli sme do štvrťe, kde sa predávali rôzne menšie technické doplnky, astromechy, droidy, či opravárské alebo služobnícke.
Po chvíli sa pred nami objavil obchod, o ktorom sa zmienil Kult'On. Vyzeral vierohodne, nie pochybne ako mnohé, ktoré sa tu nachádzali.
Jednotky impéria, stormtrooperi, ako sa volali, náhodne vchádzali do obchodov a robili malé kontroly a prehliadky.
Bolo ich všade dosť, impérium si dávalo pozor.
Vošli sme do obchodu.
Prezrel som ponuku, ked v tom došiel predajca. Bol to Selkath.
Dobrý deň... vy ste tí dvaja Jedi o ktorých sa teraz zmienil Kult? Mali by ste si dávať pozor, behá tu plno vojakov. A robia kontroly. Ja patrím k aliancii, predpokladám že ste tiež spojenci. Podozrievajú ma... tá jednotka sem chodí dosť často. vysvetlil rýchlo a obzeral sa na vchod.
Inak vitajte, ja som Dellan.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSat Aug 14, 2010 6:10 pm

Takeru Kelatar

Napnul jsem smysly abych vytušil kdyby někdo přicházel a pak jsem promluvil. Dobrá vezmeme to hopem. Zaprvé nikde neříkejte že jsme Jedi a za druhé potřebuji Astrodroida. Nejlépe třída R2 nebo R3. Potom jsem začal šmátrat na opasku a hledat kreditku. Sakra kam jsem jen dal tu kartu po mistrovy? Když jsem jí našel spokojeně jsem se usmál a zachumlal se ještě více do pláště. Potom jsem ucítil že před obchodem prošel nějaký houf lidí a tak jsem čekal co se stane.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSun Aug 15, 2010 1:55 am

Kaes dij Sheual

Jasné, jasné, R3 bude hádam v poriadku. rýchlo odpovedal Dellan a skočil za pult.
V tom sa pred obchodom objavili stormtrooperi. Celá jednotka. Potiahol som za rukáv Takerua na znamenie.
Svižne som zareagoval a ukryl sa za jeden široký stĺp. Selkath si ich tiež všimol a začal sa tváriť vydesene.
Vojaci impéria vošli, pokojne a rozvláčne kráčali smerom k pultu, pričom sa všade obzerali.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSun Aug 15, 2010 9:43 am

Takeru Keltar

Všimnul jsem si Stormtrooperů a díval se jak se mistr schoval. Mě už ovšem nezbíval čas abych se schoval a proto jsem zůstal stát na místě a byl připraven na cokoliv. Je to celá jednotka sakra. Zachoval jsem ovšem klid a rozvážnou mysl a dál jsem mluvil k prodavači. Takže jaké tu máte R3 nebo tu máte pouze jednoho?
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSun Aug 15, 2010 10:15 am

Kaes dij Sheual

Takeru sa nestihol ukryť, ale to nebol hlavný problém.
A ani vojaci impéria.
Do obchodu za vojakmi vošiel muž v čiernom plášti. Odrhnul plášť a na opasku sa mu zablyskla striebristá farba.
Temný Jedi. pomyslel som si zdesene, vytasil meč, zapol ho a vyskočil z úkrytu.
Spoiler:
Vojaci rýchlo zareagovali a namierili na nás oboch.
Imperátorov vyslanec sa zamračil a zapol svoj meč - červený.
Nechajte to mne. pozatvoril oči a vojaci postupne odišli, čo najopatrnejšie. Selkath sa medzitým vyparil niekde dozadu v obchode.
Pozorne som prezeral nepriateľa, bez jediného pohybu... čakal som iba na jeho útok.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSun Aug 15, 2010 10:35 am

Takeru Keltar

Když jsem uviděl Sitha tak jsem odkril svůj meč ale nevzal jsem ho do ruky. Zdravím Siriusi. Je to již dlouho co jsme se viděli. Pak jsem použil Sílu abych Temného Jediho odhodil. Již jako mladý jsi byl bouřlivý ale kdo by řekl že se necháš zmanipulovat! Pak jsem pohnul rukou a můj meč co jsem měl u pasu mi vklouzl do ruky a já ho lehce aktivoval. Zelená čepel ozářila můj obličej pod kápí. Je načase to ukončit. Jestli neochraňuješ Republiku a Demokracii tak se vzdej, nás dva nedokážeš porazit.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSun Aug 15, 2010 10:53 am

Kaes dij Sheual

Takeru ho očividne poznal, meno mi však nič nehovorilo. Jeden z mnohých padlých Jedi.
Tento však padol horšie ako ktorýkoľvek, ktorý zomrel v bojoch.
Sirius zarovno použil odhodenie, a dve sily sa zrazili.
Nie, Takeru, to ty sa mýliš. Ja iba nasledujem zákon a odstraňujem zločincov. prehovoril potichu.
Demokracia je slabá. povedal napokon a svižne skočil medzi nás, veľkou rýchlosťou rozdal dva útoky na obe strany.
Jeho útok som bez problémov odrazil a zaútočil len slabou formou. Dal sa tak ľahko oklamať nepriateľ, najprv slabá forma, a potom ju úplne zmeniť, zmiasť ho a tak poraziť.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeSun Aug 15, 2010 11:03 am

Takeru Keltar

Odrazil jsem jeho útok a pak se náhle v mé levé ruce objevil druhý meč a rozzářil se modrou barvou. Pak jsem svým mečem v pravé ruce zaútočil prudkým sekem ve chvíly kdy útočil i Mistr Sheual a v závěru jsem vyhodil svůj modrý meč prudce do vzduchu ale tak že zůstal stále aktivní. Mistře Sheuale, rád bych věděl jestli to co vám právě chci ukázat jste již někdy viděl. Hlesl jsem a použil jsem Sílu abych meč ve vzduchu mohl ovládat. Prudce jsem ho roztočil takže vypadal jako modré kolo a poslal jsem ho z vrchu na Siriuse. Promiň starý příteli ale máš se ještě co učit, Stejně jako já. Řekl jsem na Siriusovu adresu.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:38 pm

Kaes dij Sheual

Opatrne som útočil a na Siriusa útočil len slabými a ľahko predvídateľnými útokmi, aby získal pocit bezpečnosti.
Takeru naňho skúšal techniku, ktorá bola očividne veľmi zriedkavá, nikdy som ju predtým nevidel.
Jedným mečom útočil a druhý ovládal Silou, a útočil s ním zhora.
Sirius meč zhora odrazil a odskočil trocha dalej.
Natiahol ruku a z nej mu vyrazili modré blesky.
Musí byť mocný, ked ovláda toto...
Pred seba som rýchlo dal meč a blesky pohltil. Nemohol som však chodiť, akýkoľvek pohyb by znamenal dostať elektrinu do tela.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeMon Aug 16, 2010 10:46 pm

Takeru Keltar

Zamrkal jsem když jsem viděl vlesky a zablokoval jsem je mečem co jsem měl v rukou. Potom jsem za pomoci síly navedl druhý meč do poloviční vzdálenosti tak aby odrážel blesky již v polovině ale stálo mě to opravdu hodně námahy. Sakra musím využít sílu. Udržet ten jeden meč tak aby odrážel blesky stranou ale moment.... V očích se mi zalesklo a já pustil druhý meč, skočil za obchodnický pult a za pomoci síly jsem oba meče začal řídit. Ten modrý i nadále odrážel blesky ale ten zelený vystřelil jako šíp přímo na Siriuse. Škoda že nemám více ruk. Sice bych mohl meče ovládat bez ruk ale to nemá skoro žádný efekt. Bylo již na mě vidět že mám čelo celé svráštěné soustředěním a dokonce mi vyrážel i pot.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:17 pm

Kaes dij Sheual

Sirius sa zameriaval na Takerua, a tak som to využil. Pomaly som sa presúval vedľa Siriusa.
Ked Takeru vystrelil jeden zo svojich mečov na Siriusa, ten prestal púštať blesky a rýchlo uskočil.
Akonáhle sa dostal do vzduchu, využil som že nestojí pevne na zemi a Silou som ho odhodil.
Sith vletel do regálu, ktorý sa naňho zosypal.
Pekná spolupráca.
Sirius sa rýchlo pozbieral, pribehol k výkladu, rozbil okno a utekal preč z obchodu.
Dovnútra nabehli stormtrooperi a začali po nás strielať.
Podľa možnosti som ich nechcel zabiť, boli to tiež len ľudia a niektorí nemali na výber.
Silou som zdvihol veľký plech a hodil ho do vojakov. Niekoľko z nich to vyhodilo na ulicu, kde v bezvedomí ležali.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:34 pm

Takeru Keltar

Když jsem viděl že Sirius utíká a že se dovnitř nahrnuli vojáci tak jsem na svojí obranu před střely před sebe povolal modrý meč aby ty střely odrážel. Zelený meč jsem nechal na zemi abych mohl pravou rukou ovládat lépe Sílu. Pak jsem zaměřil všechny svoje smysly na zbývající 3 vojáky. No nezvednu je najednou ale mohu je prohodit touhle slabou zdí. Pomyslel jsem si když jsem viděl zeď u okna. Pak jsem sebral co nejvíce Síly a odhodil jsem vojáky prudce na zeď. Tak mistře tohle by je nemělo zabít ale jen omráčit. Tak a kde je ten obchodník? Potřebuji toho astrodroida. Modrý meč jsem uklidil opět dozadu na opasek tak aby se nehoupal a normálním okem si ho nikdo nevšiml. Silou jsem si pak přivolal svůj druhý meč a starostlivě jsem si ho promýšlel jestli není poškozený. A k tomu jsem navíc vypadal že mě souboj připravil tak o 3/4 síly.



Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeMon Aug 16, 2010 11:45 pm

Kaes dij Sheual

Vojaci boli v bezvedomí a Sirius zmizol nevedno kam.
Narobili sme tam však riadny neporiadok.
Dobrá práca. Onedlho sa sem však pravdepodobne nahrnie celá jednotka. Mali by sme rýchlo zmiznúť. Ale najprv toho R3... povedal som, odložil meč a bežal dozadu.
Dellan už jedného astrodroida R3 pripravil a stál vedľa neho.
Z tohto budem mať obrovské problémy. Prídu sem vojaci a zatknú ma. Ja... môžem ísť s vami? Som schopný technik a zo zbranami viem narábať výborne. Tu ma čaká len vazba a neskôr asi aj poprava! Navyše, polka obchodu je rozbitá, z toho by som sa nedostal, zisky nejdú ako kedysi, pred impériom...
Zamyslel som sa. Miesto nebolo problém. A mohol by sa nám zísť. Na moju lod - možno by ju dokázal opraviť a dostať ju do plnofunkčného stavu.
Dobre teda. Môžeš ísť s nami - teraz sa rýchlo vrátime na do hangáru. Takeru, tvoja Eta by tam už mala byť.
Selkath rýchlo zobral veci do vaku, tie najdôležitejšie, ako zbrane, technické pomôcky, kredity, nastavil R3 aby išiel za nami.
Dellan, poznáš nejakú menej frekventovanú cestu k hangárom? Chcem odletieť nepozorovane, aby nás neprenasledovali TIE. Na orbite sú ich stovky. Predpokladám že bude boj aj tak, vedia že sme zaregistrovaní na Yarru. Neviem či to zvládne. V každom prípade, ideme. rozhodol som a spoločne sme vyšli zadným východom.

---

Mali sme obrovské šťastie - na ceste do hangáru sa nevyskytli žiadne problémy a nestretli sme žiadnych vojakov.
Pretlakové dvere do hangáru sa otvorili a...
... pod mojou lodou stálo najmenej zo štyridsať stormtrooperov.
Začali po nás strielať. Dellana som Silou odhodil za krabice pri vchode, kam som následne skočil aj ja.
Tak, čo urobíme? spýtal som sa oboch. Bola to celkom krízová situácia, najma časovo obmedzená, kedže další stormtrooperi mohli kedykoľvek prísť dverami, ktorými sme práve vošli. A to by bol útok z dvoch strán.

Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 12:27 am

Takeru Keltar

Jakmile jsem viděl vojáky skočil jsem za stejné bedny jako Mistr a Dellan. Pak jsem ještě rychle za pomoci Síly přitáhl svého Astrodroida aby se mu nic nestalo. Ach jo já myslel že jsem na mejdamy moc mladý. Pokusil jsem se o žert a nepatrně vykoukl. Je to jednotka myslím že o 40 vojácích. Co budeme dělat mistře posilily jím mohou přijít za okamžik. Pak jsem si všiml vaku co měl Dellan. Ty Dellane nemáš tam náhodou kouřové bomby? My Jediové dokážeme bojovat jen za pomoci smyslů ale ti vojáci ne. Pak jsem se ještě podíval na strop hangáru a všiml si masivního zařízení přidělaného ke stropu. Mistře myslíte žebychom to nahoře dokázaly na ty vojáky svrhnout. Nechci zabíjet ale myslím si že jestli nějak nezakročíme budeme mrtvý my! Nakonec jsem se podíval na kódové označení mého astrodroida. R3-A2 vítej do našeho týmu. Robot zapípal a otočil "hlavou".
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 4:07 am

Kaes dij Sheual

Približne štyridsať vojakov. Stáli pri oboch lodiach, nedalo sa okolo nich prebehnúť bez toho aby sme museli niektorých zabiť. Svoje ''predsavzatie'' som nemienil porušiť, ani v takejto situácii. Prikývol som na Takeruovu informáciu a pozrel na Dellana, ked sa ho spýtal či náhodou nemá dymové bomby.
Nie, ale mám tu niečo zaujímavejšie. Nemusíte sa o vojakov starať. Už dávno by sem hodili granát, ale pravdepodobne nechcú zasiahnuť posily, ktoré už stoja za vchodom do hangáru, teda za nami. poznamenal Dellan a vybral detonátor.
Nie, Takeru, počkaj, nemusíme sa hned schylovať k násiliu... upokojil som ho rukou, nechcel som aby robil zbytočné a unáhlené rozhodnutia.
Kryte ma vašimi mečmi! povedal Dellan, ku vchodu do hangáru hodil nejaký kus plechu, ktorý sa tam povaľoval. Tie sa automaticky otvorili, na pohyb. Za nimi stáli prekvapení stormtrooperi. Za plechom bohužiaľ letel aj termálny detonátor. Začali strielať, ale pod nohami im vybuchol granát, ktorý ich ohádzal o steny.
Výborne, to sme zvládli. Teraz tých pri lodi. pousmial sa Dellan.
Nadvihol som obočie, bol schopnejší omnoho viac ako som čakal. Další dôkaz, že by sa nemalo súdiť podľa výzoru.
Vytiahol niekoľko granátov. Dva rôzne narazil hodil do veľkej skupiny vojakov. Prvý dopadol medzi nich, a okolím prešla tlaková vlna, ktorá ich omráčila. Nemohli utiecť - ako druhý dopadol ohnivý granát, ktorý stormtrooperov zapálil. Medzitým už Dellan držal dalšie dve granáty.
Vojaci už ustupovali, granátu uhli. Bol to ale oslepovací - nemohli vidieť. Selkath vytiahol dve ručné zbrane - dvakrát WESTAR-34 - a oslepených alebo zapálených vojakov postrieľal, lebo boli ľahké ciele. Po minúte z malej armády nezostal nikto nažive.
Pokrútil som hlavou.
Dalo sa to vyriešiť aj inak. hlesol som a rýchlo bežal k Yarre.
Pravdepodobne sa dostali aj dovnútra... nevyzeralo však že tam niekto je.
Takeru, rýchlo do tvojej novej lode, aj s R3-A2, ja s Dellanom poletíme Yarrou. Na orbite čakám boj, dúfam že vieš lietať a používať lasery dobre. povedal som a vbehol do svojej lode. Sadol za ovládanie, a aktivoval motory.
Dellan, nastúp do lodného dela, bude treba túto krehkú lod obrániť. rozkázal som. Yarra sa lenivo nadvihla a vyletela z hangáru.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Sponsored content





Kuat City Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kuat City
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cloud City
» Emperor's ruling city
» Taris - ''Priemerní'' (The Middle City)
» Taris - ''Chudobní'' (The Lower City)
» Taris - ''Bohatí a mocní'' (The Upper City)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Hrací místnost :: Kuat-
Přejdi na: