Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Cloud City

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 19, 2010 10:38 pm

RW-12

Odpověď: Nikoliv, já jsem zabiják jedijů. Je to moje funkce, nikdo mě nenajímá, byl jsem proto vytvořen.
Konstatování: Kdyby si imperátor přál například vaši smrt, už byste tu pravděpodobně nestál
řekl jsem suše
Přišlo mi to zajímavé konstatovat
Otázka: Co pro vás mohu udělat? zeptal jsem se
Návrat nahoru Goto down
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 19, 2010 10:48 pm

Elias

Co jste sakra zač?! Vykřikl jsem na Mistra Sheuala. Měl jsem vztek a chtěl se odtud dostat, abych mohl zabít ty dva šmejdy, co mě sem dostali. Už mi všechno bylo jedno. Ale ti dva, co tam se mnou byli mě začali zajímat. A to celkem dost.
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 19, 2010 10:57 pm

Takeru Keltar

Naschvál jsem se zeptal. A co moje zakrývání síly je dost dobré? Utišil jsem veškerou svojí sílu tak aby splynula s okolím. No a jak mohu třeba já komunikovat s někým? Naučíte mě to? Zeptal jsem se ale stále klidným a vyrovnaným hlasem. V hlavě jsem si pořád opakoval ten hlas. Byl mi povědomý ale jak kdyby pozměněný. Ach mistře kéž by jste tu byl. Zavzpomínal jsem si na svého mistra a pak jsem si znovu vybavil jeho poslední slova a mluvil jsem je polohlasně. Takeru, provázejtě síla. Náhle jsem vyskočil na nohy. Odpověď byla na dosah ruky. Mistře a je možné aby se mnou komunikoval někdo kdo je mrtví? Pak se náhle ozval neznámý muž a ptal se kdo je Mistr. On je Mistr Jedi to nevycítíš?

R3-A2

Dojel jsem k jednomu výstupu hlavního počítače a napojil se na něj. Musel jsem pracovat rychle ale precizně. Po chvíly jsem vítězoslavně zapípal. A je to tady cela by se měla právě teď otevřít, prosím rychle je varujte. A my musíme za nimi máme přeci jejich vybavení. Zapípal jsem a vyjel jsem směrem k vězeňské sekci. Je to Sekce C Vězni pod dohledem. Ještě jsem oznámil
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 12:20 am

Kaes dij Sheual

Prečo kričíš po ľudoch, ktorí ti chcú pomôcť? spýtal som sa pokojne Eliasa.
Takýmto spôsobom sa onedlho pridáš k tým, ktorí ťa pripravili o všetko. dodal som.
Takeru to skúšal. Nebol práve najvhodnejší čas, ale...
Tvoje zakrývanie je takmer výborné. Ale majstri by ťa dokázali nájsť. zhodnotil som jeho schopnosť.
A naučím ťa to, len nie teraz.
Potom sa spýtal, či je možné, aby s ním komunikoval niekto mŕtvy.
Je to možné. Dokázalo to veľmi málo Jediov, je to skôr Sithská záležitosť, ale áno, dá sa to. Tvoj majster je po smrti omnoho mocnejší. vysvetlil som Takeruovi.

Dellan

Vo vysielačke sa ozval môj hlas.
Cela by mala byť otvorená.
Práve vtedy sa aj otvorili dvere... bolo to až príliš jednoduché, podozrivo jednoduché.

Kyell

Pri jeho konštatovaní som sa uškrnul.
Si sebavedomý. Ale to pri tvojej funkcii je potrebné. povedal som, zoskočil na zem.
Práve ti začala misia - vo vazenskej sekcii C práve unikajú traja Jediovia. Majster, rytier a padawan. Nepodceňuj ich. Snaž sa ich chytiť živých, ale ked to bude nezbytné, môžeš ich aj zabiť. oznámil som sucho a pokynul mu na odchod.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:55 am

RW-12

Udivení: Tři jedijové? řekl jsem
Konstatování: už chápu proč se na tomto bezvýznamném místě objevil křižník dodal jsem
Následně jsem si nechal poslat vše o pozici vazebního bloku C a vydal se na cestu
Po cestě jsem diagnostikoval všechny podprogramy a také hardware zda vše funguje dobře
Tři jedijové najednou byla poměrně výzva
Návrat nahoru Goto down
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:39 pm

Aaron
Mezi sokromé pozemky se vězení nejspíše nepočítalo.
Chvíli jsem se díval na monitor a pak si zavolal 2palubní astro-droidy.
Ti by měli být schopní nabourat se do map Cloud City a zjistit polohu vězení.
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 2:49 pm

Takeru Keltar

Usmál jsem se při zmínce že by můj mistr mohl být ještě silnější. Byl to přeci jen jeden z vážených Jedi. Najednou se otevřely dveře. Výborně R3 to dokázal. Teď můžeme najít toho Temného Jediho a promluvit si o určitých záležitostech. Okamžitě jsem vykoukl ze dveří a najednou na mě zíraly 2 stráže. Zareagoval jsem pohotově a hodil jsem je na zeď tak silně abych je omráčil. Pak jsem zavolal do komunikátoru. Dellane ať R3 najde bezpečnou cestu k nám potřebujeme naše vybavení. A pak ať taky zjistí kde je ten Temný Jedi v záznamech to určitě bude. Pak jsem se podíval na Mistra. Jdeme?

R3-A2

Čekal jsem na další pokyny a tak jsem pro zábavu uzavřel přístupové chodby k cele kde byly Jediové. Tak teď se k nim dostanu jen já!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 4:30 pm

RW-12

Bez větších problémů jsem dostal přístup ke sledovacím zařízení ve vazebním bloku C. Zjistil jsem si předpokládaný směr kudy jedijové jdou.
Bylo na čase se připravit. Měl jsem u sebe ještě pár min, ty se budou hodit...
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:06 pm

Kyell

Presne preto. Túto planétu neopustia, spolieham na teba. Sám po nich pôjdem onedlho. povedal som RW a zoskočil na zem.
Pripravte mi lod na odlet. Naložte veci, ktorý mal ten Jedi vo svojej lodi. rozkázal som a pomalým krokom sa pustil za Jedijmi. RW ich pravdepodobne dolapí predtým ako tam prídem...

> Aaron

Astrodroidy zistili čo bolo treba. Dozvedel si sa o troch Jedijoch uvaznených vo vazenskom sektore C. Celkom čerstvá informácia, pridaná len prednedávnom.

Kaes dij Sheual

R3mu sa podarilo otvoriť dvere. Teraz sme museli urobiť niekoľko vecí, čo nebolo celkom ľahké.
Vybehli sme z cely, Takeru sa zbavil stráží.
Najprv by sme mali dostať naše lode. Z planéty sa bez nich nedostaneme.
Som si celkom istý, že ich vyložili tu, v meste, rozhodne nezostali na tom krížniku.
Nech R3 zistí, kde by mohli byť. povedal som a rozbehol sa von z vaznice.

Dellan

Toto nebude jednoduché. Vaše vybavenie má veľmajster a obe lode sú v jednom súkromnom hangári. Takže asi najprv získať vybavenie, potom lode a potom odísť. oznámil som do interkomu.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:09 pm

Elias

Vydal jsem se za těma dvěma. Radši. Bylo to bezpečnější a měl jsem takhle víc šancí na to, abych zůstal naživu. Navíc, ten mistr vypadal jako pořádnej drsňák, co má už něco za sebou, takže jsem se s ním cítil i celkem v bezpečí.
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:16 pm

RW - 12

Měl jsem stažené schéma celého objektu
Bylo zřejmé, že půjdou pro svoje lodě...
Musím tam tedy být první. To by neměl být problém
Znal jsem cestu narozdíl od jedijů
S tím co jsem měl u sebe by neměl být problém se na ně připravit
Za několik minut jsem dorazil do hangáru
Rozmístil jsem těch několik min co jsem měl u sebe
Zaujal jsem příslušnou pozici a už jen čekal
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:21 pm

R3-A2

Napojil jsem se na systém a projížděl databázi. Po chvíly jsem zapípal. Vybavení je o 3 patra výš než je jejich současná poloha je to sklad Beta. Možná by se tam mohly dostat větrací šachtou která je nedaleko od nich. Navrhuji abychom se přesunuly do jejich blíkosti a pomohly jim. Stáhnul jsem si do své virtuální paměti celý plán města pro případ kdybych neměl šanci se někde napojit. Pak jsem se rozjel nejkradší cestou ke sladištím. Za mnou šéfe! Zapípal jsem ještě.

Takeru Keltar

Čekal jsem než se ozve Dellan a R3. Mezitím jsem se zeptal Eliase. Co vlastně ovládáš za schopnosti? Dokážeš třeba střílet ze zbraně nebo používat Sílu?
Návrat nahoru Goto down
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 5:33 pm

Aaron
Paráda!
A neparáda....
řekl jsem
Našel jsem polohu.
Ale lodí bych se tam nedostal.
Půjdu tam sám... rozhodl jsem se a okamžitě vyběhnul do skladu zbroje.
Za chvíli jsem vyběhnul z lodní rampy, u pasů blastery, přes rameno popruh, na kterém byl zezadu raketomet a zepředu 5 termálních detonátorů. Po pase jsem měl ještě nějaké drobnější vybavení,zezadu osobní štít s pár vylepšeními a v ruce jsem držel přenosnou obrazovečku s nahranou mapou Cloud City.
Musel jsem vypadat jako nějaký futuristický Rambo.
Nebyli ode mě daleko, ale zase po svých se to mohlo protáhnout.


Naposledy upravil Bright Misman dne Sat Aug 21, 2010 12:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 10:21 pm

Elias

Chvíli jsem mlčel a jedním okem se podíval na Takera. Nikdy jsem nedokončil svůj trénink. Řekl jsem poměrně mile na to, že jsem vypadal jako bych je chtěl oba zabít.
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:01 pm

Kaes dij Sheual

Jedným uchom som počúval ich rozhovor ale inak sa sústredoval na hľadanie cesty z vazenských sektorov.
Dellan nám oznámil, že by sme sa k nášmu vybaveniu mohli dostať vetracou šachtou. To nebol problém, niekoľko krát som už tadiaľ liezol na niektorých misiách. Po chvíli sme ju našli.
Takže, prejdeme touto šachtou. Dúfam že tu nikto nie je klaustrofobik. oznámil som a vliezol do šachty.

Dellan

Vydal som sa za R3, ktorý medzitým prebral velenie, ani som si to nevšimol. V tejto situácii však bol zručnejší, a tak mi zostávalo ho len nasledovať a počúvať pokyny.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 9:14 am

Aaron
Hmmmm..... první jim vezmu jejich věci.
Tomu klukovi se jeho světelný meč bude hodit

Astrodroidi našli v záznamech i úložiště jejich věcí. Proto jsme neváhal a jako první zastávku si zvolil toto místo.
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 10:46 am

Takeru Keltar

Za pomoci Síly jsem vyskočil do šachty. Pomalu jsem dolezl do toho patra kde měl být sklad. Napnul jsem smysly abych vycítil nepřítele. Mistře cítím tam 5 vojáků. Co uděláme? Prohlédl jsem šachtu ve které jsme právě byly. Náhle jsem uviděl že asi 100 metrů od nás je další výlez ze šachty. A co to zkusit tudy? Ukázal jsem na ten výlez ven.

R3-A2


Dojel jsem k jednomu z výtahů. Stála u něj malá hlídka 2 vojáků. No raději nebudu riskovat to nebudu. Zajiskřilo mi v obvodech a odjel jsem k dalšímu výtahu asi 250 metrů od tohoto. By to výtah pro obsluhu a měl přístup jen s kódem. Okamžitě jsem se napojil do systému a po chvíly se dveře výtahu otevřely. Nastoupil jsem a vyjel do podlaží skladiště. Naštěstí byla i ve výtahu přípojka do systému a tak jsem se napojil. Použil jsem vnitřní senzory města a zjistil jsem že za dveřmi nikdo není. Ovšem před skladem bylo 5 vojáků a ještě k tomu na křižovatce kde jsem musel odbočit do leva stály další 3 vojáci. Výtah se otevřel a já pomalu vyjel.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki

Nawaki


Počet příspěvků : 47
Počet bodů : 49
Datum registrace : 17. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:51 pm

RW-12

Napojil jsem se do šítě hangáru a všechny lodě připoutal tractor beamem (tažný paprsek zní moc jako Star trek) a vložil tam značně složitý kod v připadě, že by se ho jedijové snažily prolomit. Nechtěl jsem nic ponechat v náhodě. Také jsem upravil vnitřní senzory hangáru, aby nedetekovali droidy. Pak už jsem se jen ukryl a čekal.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:32 pm

Kaes dij Sheual

Tí vojaci by neboli problém, ale mohli by stihnúť oznámiť problémy. Radšej ich nechajme tak, pôjdeme tým druhým východom. rozhodol som a preliezli sme si dalších 100 metrov. Opatrne sme vyliezli zo šachty. Nebolo problém tu prechádzať skrčený, vdaka stovkám poličiek, zaprataných hlúposťami. Vtedy sa nedaleko nás niekto objavil. (Aaron)
Na dnes toho bolo dosť, ale nevyzeral na zradcu, ani na imperiála, ani na špeha.
Ale nikdy ste si nemohli byť istý... pripravil som sa na omráčenie cudzinca, keby niečo podnikne.

Dellan

Spoločne s R3 sme celý čas do skladu nasledovali akéhosi podivína. Onedlho sme tam došli. Po chvíľke zakrádania sa ten muž (Aaron) stretol s našou skupinou. Bol som pripravený ho eliminovať, keby spraví niečo nevhodné.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:36 pm

Aaron
Když jsem kohosi uviděl za mnou, okamžitě jsem chmátl po blasterech.
Pak jsem si všiml i kohosi zamnou.
Jedním blasterem jsem zamířil na ty mezi poličkama, druhým na droida a kohosi jiného.
Jestli tam byl ten kluk z lodi, neviděl jsem ho.
Čekal jsem ale, že se ke mě přihlásí sám.
Spíš jsem v to doufal.
Návrat nahoru Goto down
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:45 pm

Elias

To je Kapitán tý lodi.. Řekl jsem překvapeně při pohledu na Aarona. Pořád jsem byl děsně zmatenej. Najednou tu bylo až moc lidí.. A astrodroid. Zakroutil jsem hlavou a přikrčil se k astrodroidovi.. Ty tu vypadáš na toho rozumnýho.. Nechceš mi říct, co se tu děje?
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 5:53 pm

Aaron
Ten kapitán který pro tebe jde! řekl jsem poněkud nevrle
Asi tvý přátelé co? blastery jsem schoval.
Hele, seberte si svý saky-paky a můžeme vypadnout. A nezkoušejte na mě že nechcete, teď už jsem prakticky také hledaný. Z téhle stupidní planety, z pod těch stupidních Imperialistů vás odvezu.
Návrat nahoru Goto down
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:08 pm

Takeru Keltar

Koukal jsem na všechny co se tu náhle vyrojily. Jediný neznámý byl Aaron. Hej kdo jsi? Hlesl jsem klidně ale s podezřením. Okamžitě jsem mávl rukou, použil Sílu a všechny Aaronovy zbraně a pomůcky se vymrštily od něho a doletěly ke mě. Začaly okolo mě rotovat a já si je prohlížel. Takový arzenál by jsi neměl nosit u sebe mohl by jsi někomu ublížit! Řekl jsem a pak se zaměřil na ty vojáky co stály opodál. Jo tak ty vojáky jste zřejmě nespacifikovaly. Řekl jsem a všechny zbraně složil k Mistrovy. Mistře mám ty vojáky poslat do bezvědomý?

R3-A2


Podíval jsem se na Eliase a začal pípat. Jsme v pěkné bryndě, Kámo. Všude vojáci a k tomu temný Jedi. Zapípal jsem a uviděl svého Majitele a dojel k němu a radostně jsem do něj najel. Zdravím šéfe. Pak jsem se opět vrátil k Eliasovy. Jo a kdo vlastně jsi? Taky Jedi jako tihle a nebo mechanik jako támhleten. Ukazoval jsem něčím co vypadalo skoro jako ruka na lidi o kterých jsem mluvil. Mé pípání bylo velmi neklidné a nemělo obvyklý robotí tón.


Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:16 pm

Kaes dij Sheual

Takeru, tie zbrane si mu nemusel zobrať. Nemyslím že máme aktuálne na výber, ako si nechať pomôcť od potenciálnych spojencov. povedal som, Silou nadvihol jednu bednu a šmaril ju do vojakov. Tí idioti stáli na jednom mieste pokope, a bedna bola dosť veľká, aby všetkých naraz zrámovala. Padli na zem a rozbehol som k nim. Určite strážili naše vybavenie, inak by nestáli tak sústredene na jednom mieste v sklade. Vlastné veci som našiel, možno inštinktom, ale našiel. Medzi nimi boli aj Takeruove veci.
Meče tam však chýbali.
Zobral som všetko a vrátil sa k skupinke.
Naše meče zobral veľmajster... som si tým istý. povedal som trocha skľúčene, ale stále pokojne.
Mali by sme teraz ísť do hangáru, kde majú naše lode. Potom uvidíme ako to bude s našimi mečami. rozhodol som a spýtal sa R3 na cestu do hangáru.

Kyell

Vošiel som do hangáru.
Droid, za chvíľu sem prídu tí Jediovia, sú traja, k tomu dvaja technici, ktorí sa vyznajú v strelných zbraniach a jeden astrodroid. Mám meče Jediov, takže by mali byť o niečo ľahší cieľ. povedal som nahlas až sa to ozývalo hangárom.
Vkročia rovno do pasce.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Misman

Bright Misman


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10

Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 6:17 pm

Aaron
Já, ty hovádko boží, začal jsem riskuji život celé svojí posádky abych zachránil tady tohohle ukázal jsem na Eliase A abych ho od tud dostal. Měl jsem v plánu ho vzít, a uletět s ním co nejdál od dosahu Impéria, nebo ho dovést k někomu, kdo by věděl co s ním dělat.
Vidím ale, že teď už není potřeba ho nikam vozit, protože vy jste so ho našli sami. Jste Jediové ne? Skončila tedy má povinnost předat ho někomu k němuž patří a vytvořila se druhá povinnost: Nabídnout vám všem odvoz, a připojit se k boji proti Impériu. Nedaleko odsud kotví má loď třídy Marauder.
řekl jsem a čekal na verdikt tamtoho co bylo asi Jedi
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cloud City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cloud City   Cloud City - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cloud City
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kuat City
» Emperor's ruling city
» Taris - ''Priemerní'' (The Middle City)
» Taris - ''Chudobní'' (The Lower City)
» Taris - ''Bohatí a mocní'' (The Upper City)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Hrací místnost :: Bespin-
Přejdi na: