Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Úsvit krvavé politiky (Coruscant)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:51 pm

"Veľmi dobre vieš, aké je to stratiť rodinu, Sebastian... Ale asi nevieš, ako je mať vo svojom okolí jedinú osobu. A iba o nej jedinej prakticky vedieť, že aj napriek tomu, čo urobila ťa nezradí. Bol to môj majster a istým spôsobom aj otec. Toho som nikdy nemala. Určite poznáš Pravidlo dvoch. Prijať svoj osud je základ." Odvetí, ale úškrn jej akosi nepoľavuje. Hovorí to však vážnym tónom a sleduje jeho reakciu.
"Tak... s kým to bolo?"
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 7:54 pm

"Prepáč. Chápem. Nie naozaj neviem, aké to je mať vo svojom okolí jedinú osobu. Ja som vo svojom okolí nemal v podstate nikoho. Pamätám si na svojich rodičov. Pamätám si na hnusné decká v domove. Pamätám si na zamestnávateľa v opravovni. Veľmi dobre si spomínam na Cada. Aj na Dookuho. Nikto z nich však pre mňa nebol taký blízky. Naučil som sa žiť pre seba. Nič iné ma netrápi. Skutočne nič. Nech sa zabíjajú koľko chcú, kým sa ma to netýka. Ale chápem, že iné osoby ťa ohromne ovplyvnia. Ale teraz, keď je už mŕtvy, nechceš nájsť iný osud, než on? Neláka ťa to niekam inam?" Odpovedal, ignorujúc jej otázku. Pri týchto vážnych témach z neho ten alkohol už takmer vyprchal...
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:07 pm

"Nemôžem bojovať s osudom. Je taký, aký je a ja som s ním spokojná. A teba to neláka? Predpokladám, že nie, inak by si mal tiež možnosť a moc zmeniť to, aký život vedieš..." Jej úškrn nepoľavuje, avšak dá sa tam pobadať aj niečo, ako ľahostajnosť. Vyrovnanosť s tým, čo je, čo bolo a čo bude... Prijať fakt, prijať to, čím je... Prijať osud. "Tak na osud, Sebastian..." Natiahne ruku, aby si s ním pripila práve na túto najväčšiu enigmu v životoch všetkých ľudí.
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:49 pm

Sebastian Rogarwhin

Dolial obom z likéru a zahľadel sa na zvyšok, ktorý vo fľaške ostal. "Osud. Zvláštne. Ja verím, že proti nemu je možné bojovať. Nič nie je nemenné. Ale ja nechcem. Verím, že niečo zmením. Že spolu niečo zmeníme. Že raz si na nás ľudia spomenú. Ak to bude niečo pozitívne, o to lepšie. Ak negatívne, no a čo! My zmeníme osud galaxie. Naším osudom, je zmeniť osudy. A na taký osud, si rád pripijem..." Štrngne si s ňou pohárom akoby mal sklenený cinkot byť svedkom jeho plánu, jeho sľubu. Následne potiahol z cigary, ktorá už istý čas nečinne tkvela medzi jeho prstami. "Na osud. Alebo skôr...Na nás."
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeFri Aug 20, 2010 11:55 pm

Na nás? Dostali sa teda až do takého štádia... Ale mal pravdu... Galaxia sa zmení. Životy ľudí v nej sa zmenia vďaka tomu, čo ona plánuje urobiť... Imperátor bude zúriť, ak teda bude mať vôbec čas na niečo také. Ak už nebude vlastne mŕtvy. Čo by pre ňu bolo priam potešením... Sám predpovedal budúcnosť, aj keď Silu do takej miery neovládal a ani nevnímal. Bolo to však jasné.
"Tak na nás..." Taktiež si pripije a hodí pohár likéru na ex do seba. Sladké, veľmi sladké. Ale nie veľmi silné. Akurát na podobné pripíjanie.
"Ale stále si neodpovedal na moju otázku..."
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:10 am

Sebastian Rogarwhin

"Na otázku....ech.."
Poškrabal sa na hlave s pravou rukou, zatiaľčo v nej držal cigaru. Potom opäť potiahol a vyfúkol nepodarené kolieska dymu. "Nuž...prvý bozk som dostal, keď som mal asi...koľko...šestnásť? Sedemnásť? Ani neviem. A skôr som ho dal, než dostal. Alebo získal. Dcéra môjho šéfa v opravovni mala asi dvadsať a chodila s jedným mladým chlapcom, ktorý po ňu pravidelne chodil do opravovne. Keď raz neprišiel, zmenil som sa na neho a prišiel za ňou ja. Bol to jeden príjemný podvečer. Ale určite jej prišlo divné, že som bol skoro celý čas ticho...." Rozprával s úsmevom na tvári. Žeby jedna z mála svetlých spomienok z jeho detstva? Asi áno. Či to bolo iba tento jediný krát, nepovedal...
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:17 am

"Niekto by povedal, že si strašný hajzel." Zasmiala sa. Jej smiech bol zvonivý, no hlbší, než bežný ženský... určite to nebola žiadna piskľavá princeznička bývalého Senátu a bývalá Kráľovná. Nemala ju rada. Vlastne ak by mohla, pravdepodobne by to bola prvá osoba, ktorú by zabila. Bohužiaľ nebola na lodi s Grievom, keď ju podvodom priviedol rovno do bitky, aby sa s ňou mohla vysporiadať.
"Ber to ako kompliment. Si na rade."
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:24 am

Sebastian Rogarwhin

"Skôr by ma zaujímalo, kto by to nepovedal." Nadhodil a zasmial sa s ňou. Páčil sa mu jej smiech a v tomto stave ho chcel počúvať dookola. "Nikdy som sa nebál získať niečo viac, než si zaslúžim..."

"Na rade? Nechce sa mi vymýšľať. Vymysli otázku a sama si na ňu odpovedz.....te... ehm...pardón, zabudol som, že ste stále moja zamestnávateľka. Odpusťte mi, nechcel som byť nezdvorilý..."
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:35 am

Sama svoj smiech už dosť dlho nepočula, preto jej samej znel cudzí a neznámy. Nikdy na to nebol veľmi čas a ani príležitosť... Vždy to bolo samé "Asaneth, zdvíhaj viac ruky!" "Asaneth, nezabudni sa doučiť tú históriu, kým prídem zas...!" A keď tam nebol Dooku, bolo to tiež samé "Asaneth, poriadne si tie zuby umy a urob si posteľ!" Neznášala, keď jej niekto niečo prikazoval. Mala značné problémy s autoritou. A ktorý Sith vlastne nie? Jediná závada bola v tom, že ak vynadala droidom, tak sa dostali do slučky v algoritme a opakovali to donekonečna. Sama nechce vedieť, koľko musel dať Dooku za každého zničeného droida.

"To je v poriadku... Veď ovládneme svet. Načo si vykať?" Kútiky úst mierne zdvihnuté do úškrnu nepoľavovali. Ona sebe otázku? Zvláštne... Ťažko sa pokladá, keď o sebe vie všetko a o Sebastianovi akurát to, že je to riadny, aj keď poctivý bastard a nemá rád želé. Pozrela sa na dno pohárika. Až teraz si uvedomila, že má podstatne lepšiu náladu, ako keď nastupovala. Možno to bolo tým, že už boli ďaleko od Coruscantu, alebo tými dvoma pohárikmi dosť silného, drahého a chutného likéru... alebo možno spoločnosťou.

"Nie, to je proti pravidlám. A okrem toho mi nič nenapadá. Ja nie som senátorská dcéruška, ktorá si vyleje srdiečko o tom, ako jej kozmetický droid urobil zlú manikúru. Pýtaj sa."
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:40 am

Sebastian Rogarwhin

"Ehm...tak... Teší ma." Povedal nesmelo a opäť potiahol z cigary. "Ja neviem, žiadne otázky ma nenapadajú. Ale keď už si začala, povedz nejakú historku z tvojej minulosti. Niečo veselé, alebo naopak smutné. Niečo, čo sa ti teraz v hlave prvé vybavilo." Ešte stále nepochopil, prečo sa ho pýtala na ten bozk. Prečo sa ho pýtala na želé a vôbec, prečo sa ho pýta. Možno má len proste deficit normálnej konverzácie. Nezáväznej. Neprofesionálnej. Bežnej, ľudskej konverzácie. Kedy sa on s niekým takto naposledy rozprával? Na to si naozaj nedokázal spomenúť. Ale celkom sa mu to začínalo páčiť...
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 10:49 am

"Prvé, čo sa mi vybaví..." Zamrmle, v podstate len tak pre seba a pár sekúnd porozmýšľa, otvoriac myseľ úplne náhodne, ako keby to bola len kniha, ktorej strany sa postupne píšu a pribúdajú spoločne s časom. Brko osudu kĺže po bielej strane, zanecháva stopy po atramente... Strany ho hladne vpíjajú, bažiac po pokračovaní, po živote, po jeho samotnej esencii... až sa raz brko zlomí.
"Skywalker." Kto vie, prečo sa jej vybavil práve on. Úsmev bol o trocha viac posmešný, než predtým. "Ešte na začiatku Klonových vojen sme ho zajali, spoločne s Dookum. Prišiel ho zachrániť Kenobi a my sme museli utiecť. Poškodili nám loď a pristáli sme na jednej malej terestriálnej planéte, samozrejme s tými psami za chrbtom. Stihli nás zajať piráti, potom zajali aj Jediov... Vtedy som pochopila, že väčšieho idiota v tejto, ani v žiadnej inej galaxii niet, než Skywalkera. Vlastne do dnes sa čudujem, že ho vôbec zobrali ako Padawana. Predstav si kreténa s neprekonateľnou výdržou a daj mu meno Anakin. Tadá! A je na svete. Niet smrti Dookuho, už len z princípu by som sa oň postarala. Aby trpel. Myslím, že to Osud vyriešil za mňa. Tuším, že jeho nešťastný osud sa bude spievať v piesniach rebelských ešte dlho. Bude mi potešením umlčať ich." Posmešný a krutý. Áno, to bol jej úsmev teraz. Mykla však plecami, zatvorila knihu.
"Nikdy by som si ani nemyslela, že skončím takto... nehovorím, že je to zlá alternatíva. Ba naopak, vyvíja sa to celkom pozitívne... Ale že budem pracovať s tebou. Na dlhodobejšom, povedzme, projekte. Po tom, čo začali Vojny sa po tebe zľahla zem."
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 11:25 am

Jej historku počúva pozorne, s úsmevom na tvári, s cigarou v ústach. Ťažko povedať, či vníma celý príbeh, alebo len jednotlivé slová a viac sa sústredí na Asaneth ako osobu. Očividne však počúval všetko, pretože na konci začal: "Vás zajali piráti? To je vôbec možné? Že zajali Skywalkera s Obiwanom, tomu sa nečudujem, ale aj vás? Popravde, počas vojny som toho dosť veľa sledoval. Ale nechcel som sa zapájať. Na jednej strane, začal som premýšľať o sebe, o živote... O tom čo chcem. A čo môžem zmeniť. Na strane druhej, potreboval som chvíľku pauzy. Dovolenku. Počas vojny som bol aj tak málo platný. Všetko pôsobenie bolo v rukách Jediov, Sithov a tých nekonečných armád... A nepáčili sa mi tie misie. Pri misii na asanáciu senátora Organu som sa rozhodol s tým skončiť. Samozrejme, Cad Bane to bezo mňa pokašľal. Možno je to tak lepšie. Ak som mal niekoho rád zo starej republiky, bol to senátor Organa. Aspoň tých jeho pár zákonov čo presadil, bolo viac než slušných a spravodlivých...

Ja som sa venoval trochu technike. Počas vojny náhodou obchody šli viac než dobre. Opraviť takú ETA-2 alebo predať niekoľko schopných droidov, či podieľať sa na oprave veľkého krížniku... Bol to skvelý oddych. A celkom slušne sa na tom dalo uživiť. Ale byť iba pešiakom na nekonečne veľkej šachovnici...to ma nebavilo. Som radšej strelcom. Chodiť krížom cez všetky konvencie a neustále útočiť... Iba som hľadal spôsob ako sa zapojiť tak, aby som nešiel úplne proti zvyšku svedomia, ktoré mi v hlave ostalo. A že ho nie je veľa, môžete sama vidieť. Ale za to si ho viac vážim..."
Hovoril mierne povzdbudený alkoholom a pomedzi to stihol pobafkávať zo svojej cigary, z ktorej takmer neubúdalo...
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 11:34 am

"To je dlhý... dlhý a zložitý príbeh. Tak, ako vojna samotná." Nechcelo sa jej to veľmi rozoberať. Nerada prehrávala a ešte viac sa jej priečilo, ak svoje neúspechy mala preberať. Sama si uvedomovala, kde vtedy spravila chybu, kde ju spravil Dooku a že už sa jednoducho nebudú opakovať. Najlepšie sa učí z vlastných chýb... Preto je pred Sitha najdôležitejší tréning. Stále dookola cvičiť a cvičiť... Celé hodiny, dni... To bol jej život. To je jej život.

"Skutočne... tak na čo si prijal moju ponuku? Stále tam vonku zúri vojna. Po Vaderovej smrti ešte väčšia, chaos ovládol všetky bojiská, pretože nieto vodcu, z ktorého by mali strach, podobne ako z Imperátora. Jediovia možno využijú túto možnosť a niečo s tým urobia... Impérium sa spamätáva. Verím, že si zabezpečený, tak... prečo?" Úprimne ju to po pravde zaujímalo... Sebastian mal všetko, čo potreboval. Mohol pracovať na miestach, ktoré považuje za ideálne na oddych a "dovolenku"... A neverí, že by riskoval život každý deň pre tých pár kreditov, ktoré mu ponúkla.
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 11:55 am

Sebastian Rogarwhin

Sebastian na sebe nedal vedieť, že ho dostala do rozpakov. Zatváril sa, že v podstate premýšľa nad otázkou, no v skutočnosti premýšľal nad iným dôvodom, než tým hlavným... "Nuž... Tak, ako som vravel, zmeníme osud galaxie. Už len preto by som do toho šiel... A navyše, tvoje zameranie mi vyhovuje. Proti imperátorovi, proti Jediom, proti všetkému čo nám stojí v ceste, ale nie kategoricky proti všetkému na jednej strane, bez predsudkov, že všetci republikáni sú zlí a podobne.. A okrem toho... Teším sa na spoluprácu s niekým mocným a predsa nie tak divným ako Jediovia. S niekým mojej krvnej skupiny. S tebou..." Naozaj to povedal? Už to teraz nemohol vrátiť späť. Miesto toho, aby pokračoval, dvihol fľašku a gestom ponúkol Asaneth posledný pohár...
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:11 pm

S ňou? Interesantné. Jeho slová ju zaujali... Ale nebolo to veľmi pravdepodobné. Sebastian je profesionál. Preto to bral v tejto rovine. Pracovať so Sithom je totižto veľmi výnimočná príležitosť. Veľmi plodná, raritná... To, že boli tej istej krvnej skupiny... Bola aj celkom pravda. Asaneth už nebojuje za nikoho, bojuje len za seba... A podobne tak aj Sebastian. Solitéri na ceste k zmene Galaxie. Kto vie, čo z toho vzíde. Úškrn sa rozšíril. Natiahla k nemu ruku s už dosť obitým pohárom, aby jej dolial.
"Tak na čo to tento bude tentoraz?"
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:19 pm

Sebastian Rogarwhin

Dolial jej a následne aj sebe. "Na čo? Neviem... Na spoločnú budúcnosť, v ktorej zmeníme osudy biliárd ľudí a iných bytostí..." Usmial sa. "Na úspech. Na slávu. Na moc. Na všetky naše priania a plány..." *Aj tie tajné..* Dvihol pohár a spoločne s ňou ho vypil.

"Tak...keď už máme za sebou celú fľašu....čo bude nasledovať ďalej?"
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:29 pm

"Tak teda na to, priateľu." Povedala. Z jej úst vyzneli tie slová zvláštne. Inak... Akoby to ani neboli slová. Pozdvihla pohár na znak prípitku, čím si spoločne pripili na všetko, čo Sebastian vymenoval. Na všetko, čo chcela, plánovala... Už mierne cítila ten alkohol v krvi. Nemala vo zvyku piť, preto to malo omnoho väčší účinok, než v normálnom prípade, nehovoriac o tom, že jej bolo akosi vtipne. A mala chuť sa hýbať. Veľmi. Mierne zaklonila hlavu a na chvíľku uprela svoj zrak na strop, snažiac sa prečistiť si myseľ. Následne preniesla pohľad dvoch očí posadnutých Temnou stranou na muža oproti nej.

"Ďalšia fľaša? Mne je to prakticky jedno."
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:37 pm

Sebastian Rogarwhin

Sebastian zaklipkal očami, mierne ho začínala zmáhať únava. "Pokiaľ chcete, niečo prinesiem, ale ďalšia fľaša by znamenala, že by sme sa kvalitne opili, nepamätali si zvyšok cesty a ráno by sme boli neschopní akejkoľvek činnosti. Máte to v pláne?" Nie že by mu to úplne že prekážalo....ale, ktovie čo sa môže udiať na lodi s opitou lady Sith a nájomným lovcom cestujúcej v hyperpriestore...
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:46 pm

"Neschopný činnosti by si bol ty..." Ukázala naňho prstom a naširoko sa zazubila. "...nie ja. Ale rob, ako myslíš." Opäť mykne plecami čakajúc na jeho reakciu. Je jej to prakticky jedno. Spamätá sa z toho do dvadsiatich hodín. Aspoň predpokladá. Majú možno ešte takých maximálne osemnásť hodín na to, aby to rozdýchali. Dá sa to zvládnuť. Teda, ak sa niečo neudeje-
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:52 pm

Sebastian Rogarwhin

Musel sa zasmiať. Už aj ona bola pod vplyvom a takéto reči sú v tomto stave bežné. Ale pre neho to bolo aj tak vtipné. Že ona by vydržala viac než on? No to určite, hehe...

"Tak ešte posledný pohár, lady, než sa mi tu úplne zosypete.." Postavil sa, mierne odkrivkal do skladu a vybral fľašu, z ktorej pil ako prvej. Ak jej už jeden pohár tohoto nebude stačiť, tak potom už asi nič...

Vrátil sa do miestnosti, oprel sa o stenu a zamával fľašou. "Ešte jeden pohár a budete mať viac než dosť, to vám garantujem...čo vy na to?"
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 12:58 pm

"Pfff, myslíš si, že som nejaká padavka?" Je. "Že nevydržím trocha alkoholu?" Nevydrží. "Že ráno nevstanem?" Nevstane.

Pomaly sa dvihla aby tak vedela udržať aspoň trocha rovnováhy. Svet sa mierne točil. Ale len tak trošičku. Nebolo to nič zlé. Pár krokmi skrátila vzdialenosť medzi nimi a chytila do rúk fľašku, z ktorej hrdla si odpila poriadny dúšok. Zmes alkoholu a iných látok v jej krku a útrobach pálil a trocha sa jej zamotala hlava, čím sa musela voľnou rukou pridržať Sebastiana.

"Kvalita."
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 1:10 pm

Sebastian Rogarwhin

Keď sa na začiatku bavila ona svojimi otázkami, teraz sa bavil on, sledujúc, ako sa pokúša bez straty hrdosti udržať s ním tempo. Nevie, že už odmalička v detskom domove sa občas k nejakému alkoholu dostal. Že vlastník opravovne po šichte vždy ponúkal niečo zo svojich zásob. Že počas vojny si vychutnával celkom bohémsky život. Ale pokiaľ sa chce opiť, nech sa jej páči, on jej v tom brániť nebude. Keď si nebojácne odpila, zasmial sa nahlas..

"Hihi... Nejako si sa nám rozbehla." Následne si trochu upil aj on. Trochu menej než ona. On už má za sebou o jedno kolo viac. Nechce sa opiť viac než ona. Chce si ju vychutnať v tomto stave, sledovať, ako sa bude správať lady Sith v alkoholovom opojení... "Nebodaj ešte chceš? Alebo ťa už uložím do postieľky, moja milá?"
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 3:48 pm

"Nieee..." Zatiahla, trocha naštvane, trocha roztopašne. "Už necem, zatiaľ..." Dodala, snažiac sa udržať rovnováhu. Alkohol pôsobil o niečo rýchlejšie vzhľadom na to, že už nejakú tú dávku v sebe mala. Nohy mala ako zo želé. Mala pocit, ako keby sa samy od seba hýbali. Preto chytila Sebastiana okolo krku a preniesla naňho celú svoju váhu, smejúc sa na plné hrdlo.
"Zabila som Vadera, chápeš? Ja som ho ZABILA. V spánku. Idiot." Smiech sa zmenil skôr na nejaký chichot, temný, zlovestný, no predsa len to bol chichot...
Návrat nahoru Goto down
sebustyan

sebustyan


Počet příspěvků : 43
Počet bodů : 45
Datum registrace : 16. 08. 10

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 3:54 pm

Sebastian Rogarwhin

Ak by bol niekde inde, trochu by sa obával takýchto antiimperiálnych výkrikov a takéhoto správania. Ale tu, v jeho lodi, uprostred hyperpriestoru na ceste na vonkajší okraj, s tým nemal žiaden problém. Nech si kričí koľko chce, čo chce a kedy chce...

"Nie on je idiot, to ty si úžasná..." Povedal. "Poď vezmem ťa už spinkať, tu vedľa ťa čaká mäkučká postieľka..." nadhodil. Áno tam ju chcel teraz dostať. Do mäkkej postieľky...
Návrat nahoru Goto down
Rei

Rei


Počet příspěvků : 48
Počet bodů : 51
Datum registrace : 10. 08. 10
Location : Coruscant

Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitimeSat Aug 21, 2010 4:06 pm

"Úžasná?" Vyprskla pobavene a s mierne zakaleným pohľadom od alkoholu a boh vie akých ešte omamných látok, ktoré tam boli.
"Tomu ver." Dodala so širokým úškrnom, ktorý bol priam jej špecialitou. S trochou snahy sa postavila na vlastné a pustila ho, zvrtnúc sa na päte a idúc do jednej z kajút. Musela sa trocha pridržiavať nielen steny, ale aj Sebastiana, ktorý sa objavil pri jej boku.
"Aj tebe je tak zvláštne?" Spýtala sa, pocítiac podivné brnenie v končekoch prstov a neuveriteľnú potrebu niečo robiť s rukami.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Úsvit krvavé politiky (Coruscant)   Úsvit krvavé politiky (Coruscant) - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Úsvit krvavé politiky (Coruscant)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Hrací místnost :: Coruscant-
Přejdi na: