Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Kuat City

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 10:18 am

Takeru Keltar

S rukou na meči jsem doběhl ke stíhači a počkal jsem než dojede i R3-A2. Nakonec když dojel tak jsem ho zamontoval a sám naskočil do kokpitu. Je to dobré je to tu stejné jako v mé staré stíhačce. Aktivoval jsem pohon a vyletěl z hangáru za Yarrou. Jakmile jsem se dostal ven z hangáru aktivoval jsem nosné plochy (nebo prostě tamto co je na těch křídlech). Pak jsem aktivoval i zbraňový systém a nasadil si komunikátor. R3 budu pilotovat sám ale ty hlídej radar. Dohnal jsem Yarru a hlídkoval okolo ní. Pak jsem se snažil naladit se na frekvenci Yarry. Tady Takeru volám Yarru slyšíte mě? Po chvilce letu se před námi objevil osamocený TIE a začal střílet. Je samotný to je divné. Pak jsem se nechal vést Silou a vystřelil na TIE tak aby nebyl zničen ale jen poškozen.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 4:26 pm

Kaes dij Sheual

Ozval sa Takeru cez interkom.
Počujem. Môžeme ísť. potvrdil som a aktivoval zbraňové systémy lode. Dosť dlho som ich nepoužíval, teda ani neopravoval, bohvie či nemali nejakú poruchu. V hangáre sa objavila dalšia jednotka stormtrooperov, tentoraz už najmenej šesťdesiat. Problémy však neskončili - bol s nimi aj Sirius. Ten Silou zachytil Yarru a ťahal ju spať do hangáru.
Takeru! Sirius ma ťahá do hangáru! rýchlo som oznámil do interkomu a sústredil sa na Silu. Snažil som sa neutralizovať Siriusove pôsobenie Sily.
Zbrane nefungujú. Budem ich musieť prekalibrovať... chvíľku to potrvá! zakričal Dellan zozadu a pustil sa do opráv.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 4:53 pm

Takeru Keltar

Sakra Ten Sirius zesílil. Hlesl jsem a stočil stíhačku zpět k hangáru. Pak se mi na displeji oběvil text od R3. Já jsem mu odpověděl. Nemusíš pilotovat já to zvládnu. Pak jsem ještě zavolal na frekvenci Yarry. Mistře pozor chci těm vojákům trochu zatopit. Pak jsem mířil prudce na hangár a zaměřil jsem lasery. Potom jsem začal pálit plnou salvu přímo na Siriuse a vojáky. Když jsem byl skoro u hangáru prudce jsem vzlétl do vzduchu, poodletěl a celé to zopakoval.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 10:18 pm

Kaes dij Sheual

Vojaci si v hangári rozložili laser a pálili po lodi. Takisto aj z obyčajných blasterov.
Vážne poškodili zadnú časť a motory, kedže štíty tam nefungovali práve najlepšie.
Dellan, musíme rýchlo nahodiť štíty! Zbrane potom. povedal som dozadu, selkath niečo zamumlal a pustil sa do aktivácie štítov.
Prvá salva, ktorú Takeru do hangáru napálil zabila mnoho vojakov, ale Siriusa netrafil. Yarra bola ťažká a proti jeho Sile navyše išla druhým smerom. Yarra narazila do vchodu do hangáru a silno sa poškodil horný plášť.
Kontrolky v kabíne začali plašene blikať rôznými farbami. Hlavne červenými ale.
Vlastne, čudoval som sa že tá lod stále letí.
Druhá salva nás zachránila. Strely leteli na Siriusa, a tak musel uskočiť, teda prerušiť priťahovanie. Navyše Takeru zdecimoval vačšinu vojakov.
Yarra sa pohla vpred na orbit.
Dakujem, Takeru. Dúfam, že hyperpriestor stále funguje. Budeme musieť preletieť cez orbit, dovtedy nemôžeme uniknúť. Predpokladám že nás tam čaká niečo veľké. povedal som do interkomu.
Myslím že štíty by už mali fungovať. Aspoň na chvíľku, mohli by sme s nimi preletieť do voľného vesmíru cez orbit, odkiaľ môžme použiť hyperpriestor. zakričal Dellan zo strojovne.
Celý čas som mal akýsi zlý pocit. Zdalo sa mi, že na palube nie sme len dvaja. Ešte niekto iný tam bol prítomný...
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 10:30 pm

Takeru Keltar

Když jsem viděl že se loď vymanila a letěla směrem k orbitě oddechl jsem si. Jenže v tu chvíly jsem ucítil nebezepečí kterého jsem si během boje nevšiml. R3 prosímtě můžeš proskenovat Yarru jak na životní formy tak na poškození. Po chvílce přišla obsáhlá zpráva. Našel jsem to co jsem potřeboval a začal vysílat na frekvenci Yarry. Pozor, pozor Varování pro loď Yarra. Máte na palubě třetí osobu a nadále vaše zbraně a podpůrné systémy jsou velice poničené. Navrhuji aby se při průletu orbity veškerá pozornost Impéria upoutala na mě a vy rychle proletěli. Nadále posílam souřadnice v kosmu kdebychom se mohli sejít. Odvysílal jsem souřadnice které směřovaly směrem k jedné malé lestnané planetce která snad ani neměla jméno. A mistře udržujte prosím volnou frekvenci i při průletu orbitou dokuď vám neřeknu. Nechť vás provází Síla.Pak jsem se opět začal věnovat řízení.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 10:43 pm

Kaes dij Sheual

O tom poškodení viem, ale aj tak veľká vdaka. Tú zvláštnu prítomnosť som ucítil už pred chvíľou. Teraz sa potvrdili moje najhoršie obavy. povedal som do interkomu Takeruovi a zmenil kanál na Dellana.
Dellan, niekto tretí je na palube. Dávaj si pozor, rozhodne je nebezpečný. Podľa všetkého sa nachádza v časti pre náklad, kde uskladňujem môj holokron. oznámil som a čakal na odpoved.
Selkath potvrdil a pokračoval v opravách. Pevne som ho zatvoril v časti lodi, kde opravoval, aby sa tam tá osoba nemohla dostať. Taktiež som uzatvoril všetky dvere na lodi. Teraz nemohla ísť nikam, nech to bol ktokoľvek. A kebyže to je temný Jedi, alebo nebodaj Sith, dvere hlásia poškodenie.
Prijal som súradnice od Takerua, vyzerali bezpečne. Tam by sa impérium nemalo zdržiavať, bol to dosť nepodstatný región, nezaľudnený.
Aj teba. pousmial som sa pod maskou a frekvenciu nechal otvorenú.

---

Onedlho sme vstúpili na orbit. Moje najhoršie obavy sa vyplnili - na tejto strane planéty bola vytvorená blokáda z imperiálnych star destroyerov. TIE sa neobjavili žiadne, načo by aj. Akonáhle sa priblížime k lodiam, použijú priťahovací paprsok a majú nás. Spať na planétu sa taktiež nedalo, a preniknúť cez blokádu v takom stave, akom je práve lod, bolo nemožné.
Ako sme sa priblížili k obrovským lodiam, turbolaserové delá po nás začali strielať.
Yarra slabo reagovala na akékoľvek riadenie, a štíty boli stále zoslabnuté. Dostali sme pár rán - štíty sa vypli. Teraz stačilo pár striel a sme dole.
Takeru, zrušili mi štíty. Akonáhle zaútočime, zostrelia ma. Rýchlo odleť, máš ešte šancu. Ja sa nechám pritiahnuť do lode.
Na dalšej frekvencii sa ozval imperiálny dôstojník, ktorý jasne hovoril, aby sme sa vzdali.
Potvrdil som, ťažný paprsok chytil Yarru a ťahal nás do star destroyeru.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 11:07 pm

Takeru Keltar

Ještě jsem zavolal do interkomu. Mistře, nenechám vás v tom půjdu s vámi. Pak jsem stíhačku namířil přímo do toho hangáru a na všech frekvencích jsem vysílal signál že nechci bojovat a mezi tím jsem povídal jen R3. R3 vysadím tě velmi rychle a ty se někde ukryješ. Komunikátor u sebe máš takže tě budu informovat. Sám jsem si vzal komunikátor a ukryl ho v plášti. Již jsem byl skoro v hangáru a začal jsem zpomalovat. Hned u kraje přistávací plošiny stálo pár mohutných beden a já rychle sklopil nosné plochy a udělal manévr tak že jsem celou loď otočil ve vzduchu a zároveň jsem vypustil R3 z křídla takže vidět by to mohl jen ten kdo by stál přímo vedle bedny. Pak jsem již klidně dosedl a čekal co se bude dít ale kokpit jsem pro jistotu nechal zavřený. Mezitím se R3 ukryl mezi bedny.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 11:14 pm

Kaes dij Sheual

Pokrútil som hlavou nad Takeruovým rozhodnutím, ale nedalo sa nič robiť. Vošiel do star destroyeru, narovnako s mojou lodou. Pod nami sa plocha zatvorila, a obe lode usadli na pevnú zem. Bol to rozľahlý hangár a únik tam pravdepodobne nebol možný - k našim lodiam sa už blížili vojaci.
Eta dvojku obkolesili a vyzvali Takerua, aby vystúpil a odovzdal meč.
Urob to. Možno mám plán. povedal som do interkomu a otvoril všetky dvere na palube. Vystúpil som z Yarry z rukami nad hlavou, odovzdal svetelný meč a nechal sa odviesť preč, očividne do vazenia. Dellanovi som pred pár minútami povedal, aby sa dobre ukryl. Stormtrooperi sa vydali prehľadať Yarru.
Nedávajte ich do rovnakého vazenského sektoru, mohli by sa odtiaľ dostať. Rozdeľte ich. povedal jeden z dôstojníkov. Mňa odvádzali opačnou chodbou ako Takerua.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 11:23 pm

Takeru Keltar

Otevřel jsek kokpit a za pomoci Síli jsem před vojáky poslal své dva meče. Dobrá dobrá už lezu ven. Elegantně jsem vyskočil z lodi a přistál před vojáky. Dobře jsem si prohlídl jejich uniformy. Mají je trošku jiné. Zamyslel jsem si a v tu chvíly mě začali prohledávat. Vzali mi skoro všechno vybavení ale komunikátoru skrytého v plášti si nevšimli. Nakonec jsem s nimi odešel do vězeňského sektoru.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 11:30 pm

Kaes dij Sheual

Vojaci ma hodili do cely a aktivovali silové pole. Postavilo sa ich tam niekoľko na stráž, a ostatní odišli.

Dellan

Na pokyn majstra Sheuala som sa ukryl v lodi. Imperiálni vojaci nepoznali tento typ lodí dobre, a tak ked si mysleli, že prehľadali všetko, odišli. O chvíľu určite pošlú špeciálnu jednotku, ktorá ma už objaví.
Otvoril som núdzový otvor na spodku lodi a zakradol sa za krabice, ktoré tam boli.
Tu by ma nemal niekto uvidieť.
Všetky moje zbrane a granáty som si niesol zo sebou. Na moje prekvapenie, za krabicami sa ukrýval aj Takeruov R3.
R3? Psst. Máme nejaký plán? Musíme získať meče Jediov spať a nejako im ich doniesť.
Kedže som sa astrodroidom venoval celé roky, plne som chápal ich inteligenciu, jazyk, funkcie. Tento R3 bol do prednedávna aj môj, jeden z najlepších modelov, takže som vedel čo dokáže. Celkom impozantný droid.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeTue Aug 17, 2010 11:52 pm

R3 - A2

Zapípal jsem když jsem viděl Dellana. Pak jsem spustil androidskou hatmatilkou. Mohu se napojit do systému a zjistit z hlášení kde jsou meče umístěni. Ovšem k tomu potřebuji výstup počítače a trochu času. Vysunul jsem "periskop" a hleděl jestli u beden již nikdo není. Opravdu tam bylo jen pár vojáků co hlídalo lodě.

Takeru Keltar

Usedl jsem na postel ve své cele a meditovat. Vnímal jsem okolí a přemšlel jsem zda se mohu dostat strážím do hlavy.


Naposledy upravil Bright Raiden dne Wed Aug 18, 2010 10:11 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 3:02 am

Dellan

Prikývol som. Polohu mečov mu určite nerobilo problém nájsť.
Opatrne som vykukol spoza bedien a hľadal počítačový vstup. Na tejto strane nebol žiadny. Len na druhej strane boli dva. Tam práve stáli vojaci.
Sakra...
R3, budem sa vydávať za jedného z nich. Nejakého technika. Nebudú ma podozrievať - teda dúfam. povedal som mu.
Zabavím ich. Medzitým prejdi na druhú stranu ku počítaču, skús sa nejako zapliesť medzi údržbarských droidov.
Niekoľko ich tam stálo. Robili v hangári poriadok a z majstrovej lode vypratávali nejaké veci, rôzne hlúposti.
Tak, idem na to!
Potajme som prešiel ku jednému z vchodov, ked sa nikto nepozeral, rýchlo som sa postavil a pomaly kráčal k vojakom, ktorí tam stáli.
Ahojte, chlapi. Tak som tu. Ktorý z vás nahlásil technický, bližšie nešpecifikovaný problém, tu v hangári?
Vojaci sa pod prilbami očividne zatvárili nechápavo.
O ničom nevieme. Všetko je tu v poriadku. povedal jeden z nich. Ostatní sa tiež otočili smerom na mňa. Teraz mal R3 šancu.
Nie, naozaj to tu mám, nahlásené. odvetil som uisťujúco a ukázal im malý notepad.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 10:53 am

R3-A2

Rychle jsem vyjel ze svého úkrytu ale snažil jsem se být nenápadný. Po chvilce jsem dojel k té bližší přípojce počítače. Okamžitě jsem se napojil a začal rychle prohledávat soubory ale zároveň jsem stíhal sledovat i dění okolo mě. Záznamy, záznamy ... uložení věcí Jedi, Sektor AA 33 Uložiště Beta. Pak jsem ještě přidal jeden řádek k denním rozkazům. Jeho znění: Všechny jednotky v hangáru se okamžitě přesunou do sektoru AF 11 z důvodu čištění hangáru droidí jednotkou. Pak jsem se odpojil a odjel do nejbližšího úkrytu.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 10:46 pm

Dellan

Vojaci sa začudovali, ked sa ozvalo slabé pípanie. Nové pokyny.
Takúto hlúposť som už dlho nevidela. povedala jedna z nich.
Aspoň si na chvíľu oddýchneme, nie? zasmial sa druhý a pomaly odchádzali.
Na tvári sa im objavil mierny úsmev.
To bolo dobré, R3.
Ukryl som sa za bedne, a počkal kým sa celý hangár vyprace.
Napokon tam nezostal nikto.
Myslím že k našim lodiam sa nedostanú po nejaký čas. povedal som R3.
Kde sú teda tie meče?
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Bright Raiden

Bright Raiden


Počet příspěvků : 46
Počet bodů : 47
Datum registrace : 11. 08. 10

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeWed Aug 18, 2010 11:50 pm

R3-A2

Začal jsem opět androidskou hatmatilkou. Sektor AA 33 Uložiště Beta cesty tam jsou docela nehlídané podle záznamu. Pomalu jsem vyjel z úkrytu a řekl jsem něco neobvyklého. Co si myslíte o plánu jak odlákat stráže? Na robota jsem měl trochu lidský způsob myšlení asi způsobený sem tam nějakým nárazem a výbojem. Dojel jsem k jedněm menším dveřím a zapípal. Tudy šéfe. Našel jsem něco co vypadalo jako výstup počítače a dveře otevřel.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitimeThu Aug 19, 2010 12:49 am

Dellan

Náhle akýsi dôstojník hlas oznámil odchod do hyperpriestoru. Smer Bespin.
Všetky vchody a východy sa zabezpečili, a hangár sa uzavrel. S R3 sme museli chvíľu čakať, kým sa star destroyer vnorí do hyperpriestoru.
Onedlho sa tak stalo - vnútri to však vôbec nebolo povšimnuteľné.
Spoločne z R3 sme sa vydali nájsť tie meče.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Sponsored content





Kuat City - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kuat City   Kuat City - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kuat City
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cloud City
» Emperor's ruling city
» Taris - ''Priemerní'' (The Middle City)
» Taris - ''Chudobní'' (The Lower City)
» Taris - ''Bohatí a mocní'' (The Upper City)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Hrací místnost :: Kuat-
Přejdi na: