Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)

Goto down 
+2
Bright Red
seven73352
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
seven73352




Počet příspěvků : 16
Počet bodů : 22
Datum registrace : 10. 08. 10

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 12:36 pm

Planeta Corellia, město Coronet; Pro představu je toto město velice podobné New Yorku (Abych nemusel popisovat jeho složitou infrastrukturu), také i jeho zločinecká činnost je na podobné úrovni. Mnoho poutníku a neutrálně založených uživatelů Síly se zde často zastaví, aby sehnali zdroje. Nejenom proto, že jsou zde doly na oranžové krystaly pro světelné meče, ale také proto, že zde naleznete i staré i nové světelné meče, které jsou ve starých dílnách ukryty a možná i v dolech by se našli. Jedi a poutníci sem většinou příjdou jen kvůli těmto důvodům, ale tentokrát to bylo jiné, bylo zde cítit velké narušení Síly.
Návrat nahoru Goto down
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 7:09 pm

Elias

Kashyyyk


Jako každý den - putoval jsem po Kashyyyku sem a tam, křížem krážem. Dříve jsem sem tam spatřil alespoň nějákého toho Wookie, ale v poslední době to tu bylo mrtvé. Potkat živou bytost, která by mě nechtěla sežrat bylo sváteční. Kdybych se odtud aspoň mohl nějak dostat, za tu dobu co tu "přežívám", jsem se tak nějak smířil s myšlenkou, že už se odtud nedostanu.
Dokonce jsem už začínal pociťovat jistou averzi na zelenou barvu a hmyz.
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 7:28 pm

Duran Fengris

Vynoří se z hyperprostoru někde v okolí Iridonii v Mid-ir.Jeho loď není nijak velká, avšak vyzbrojená opravdu dobře.Všechny zbraně má připravené ke střelbě, protože už se mu častokrát stalo, že z hyperprostoru vyletěl mezi lodě impéria s nenabitými zbrojními systémy a téměř ho to stálo život.Tentokrát však nezaregistruje žádné lodě ani jiné rušivé elementy.Koukne na seznam planet v okolí.Většina jich je obydlených až na jednu..ta je akurát pro něj.Potřebuje se prospat a při troše štěstí nasbírat i nějaké zásoby.Přiletí k planetě a začne hledat místo k přistání.To po chvíli najde a pomalu přistane.Pomalu vyjde ven s rukou na světelném meči.Připravený se bránit.
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 7:45 pm

Kell Mavr

Prechádzam sa po planéte v Mid-ir už niekoľko hodín...
Okrem drsného terénu a pár predátorov som nič poriadne nenašiel...nie na opravu lode, ktorou som "priletel".
Čo si budem nahovárať... lietať neviem a na tejto planete nájdem akurát skaly... Prebehlo mi hlavou keď som akurát z trucu kopol do skaly ležiacej pri mojej nohe. Ešte naposledy som si predstavil majstrovu smrť a tak trochu som sa zmieroval s tým, že sa odtiaľto nedostanem keď v tom neďaleko mňa pristala loď. Okamžite som zbystrel a schoval sa za najbližšiu skalu sledujúc kto odtiaľ vyjde...
Asi o minútu neskôr vyšiel mladý jedi, súdiac podľa oblečenia a zbrane, na ktorej si držal ruku. Nechcel som, aby o mne vedel, takže som sa snažil skryť v sile, aby ma nenašiel... Chcel som ho chvíľu pozorovať... Chcel som vedieť načo prišiel a poprípade si "požičať" jeho loď, aj keď lietanie som neznášal a fakticky moc nezvládal, ale opatrnosť nadovšetko.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 8:00 pm

Duran Fengris

Vyjde ven a rozhlédne se.Planeta mu až na pár predátorů přijde prázdná, avšak jak vždy říkal jeho mistr:Nic není tak jak se zdá.Poodstoupí od lodi a koukne na kamenitou zem.Sakra....tady zásoby nedoplním....ale vypadá to tu prázdně...možná se najde čas na spánek.Pro jistotu to tu ještě prohlédnu.Otočí se zpět k lodi,do ruky veme nějaký ovladač na němž něco zmáčkne.Dveře jimiž vyšel se uzavřou a z přední části lodě se vysunou dvě hlavně na otočné desce a také dva senzory pohybu točící se neustále dookola.Duran se vydá směrem ke skále kde je Kell
Návrat nahoru Goto down
Dark Mike

Dark Mike


Počet příspěvků : 53
Počet bodů : 55
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : Koniec sveta

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 9:53 pm

Dark

Bum. Bum. Bum. Povzdychnutie. Nefunguje...
To sa dalo počuť z kabíny stíhačky Z95, ktorá si bezcieľne poletovala vesmírom.
Po menšej konfrontácii s Tartanským hliadkovým krížnikom som síce stihol ujst... Ale nejak mi to poškodilo zariadenie. A tak som si bezcieľne poletoval vesmírom, bez motorov... čakajúc na zázrak.
Oprel som sa a zatvoril som oči.
Tak... toto je zrejme koniec.
Návrat nahoru Goto down
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 5
Počet bodů : 6
Datum registrace : 10. 08. 10

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeThu Aug 12, 2010 9:58 pm

Inarya Feen Rha

Méně známá planeta

Byla to opravdu planeta daleko od všech. Většinou tu byli vyvrženci, piráti a další odpad. A tak nikoho moc nezajímalo, kdo tu je a proč. Jednou za čas sem přiletěli piráti, takže jsem měla celkem slušné informace o dění okolo. Horší ovšem bylo, že jsem někdy přiletěli i lovci Jediů, což pro mě nebylo zrovna to nejlepší. Někdy mi štěstí pomohlo a já se dokázala ukrýt, ale někdy mě štěstí opustilo a já musela bojovat. Ale zvítězila jsem.
Takhle to šlo několik měsíců od mého útěku sem, ale po nějaký ten čas mi začal dosluhovat světelný meč. Musela jsem tedy získat nový.
Pomocí síly jsem přesvědčila kapitána pirátů, aby mě dovezli na plenetu Corellia.
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:36 am

Kell Mavr

Jedi zabezpečil loď, trošku sa to dalo čakať, takže do úvahy spadali 3 plány...
1. Nechať ho v bezvedomí, zobrať si ten jeho ovládač a posnažiť sa na tom odletieť...
2. Zabiť ho, zobrať si ovládač a posnažiť sa odletieť...
3. Spriateliť sa a odletieť s ním...
Všetko záležalo na tom, ako sa zachová on, takže som sa trochu viac, a však nenápadne, pričupil za skalou a ruku položil na svoj lightsaber pripravený brániť sa. Išiel ku mne, tak bolo len otázkou času, kedy ma objaví...


Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 10:52 am

Duran Fengris

Pokračuje dál když tu si za skálou všimně něčeho co do zdejšího reliéfu nezapadá-člověka.Okamžitě uskočí asi dva metry dozadu vytasí světelný meč a zavolá ke skále.Hej ty za tou skálou...vylez a řekni kdo jsi a co tu chceš!!!Sakra!!Zaskřípe zubama.Jakto,že jsem si hi nevšim?!Nenašel jsem žádné narušení síly!!Že by se v ní schoval??Pak by to ale musel být někdo nadaný v tomto oboru...jedi nebo sith...sakra...buď jsem natrefil na spojence nebo na svého kata!!!
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:06 am

Kell Mavr

V momente keď si ma všimol, uskočil...
Sith by zrejme bez-milosti zaútočil...
Preblesklo mi hlavou, dvihol som sa spoza onej skaly a dal si dolu z hlavu tmavohnedú kapucňu. Vtedy mi do oči udrela jeho modrá farba meča (teda pokiaľ vytasenie meča znamená, že ho aj aktivoval). Čo ja viem, Sithovia mali väčšinou farbu červenú, ako ten môj záložný meč z akadémie. Ale čo si mohol myslieť on? Predsa len som nebudil dojem mierumilovného Jediho, skôr trochu naopak. Vtedy som na neho upriamil zrak svojimi červenými očami a ruku si stále držal u pásu na svetelnom meči, pripravený brániť sa. Opatrnosť nadovšetko, aspoň tak ma to učil majster. Volám sa Kell, Kell Mavr. Neďaleko odtiaľto som pristál a moja loď bola zničená. Snažil som sa nájsť potrebný materiál na opravu... Povedal som úprimne. Ak by to bol nepriateľ, nemám čo stratiť a ak by to bol priateľ, môžem len získať. A ty si? Opätujem mu otázku a môj pohľad mierne prebehne po lodi, ktorá nevyzerala 2x zničene, praveže v celkom dobrom stave.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:12 am

Duran Fengris

Být to sith tak jsem buď mrtvý nebo téměř...tenhle možná mluví pravdu.Vypne světelný meč a připne jej na opasek.Řekněme,že ti věřím...Duran Fengris jméno mé...Na tváři se mu objeví úsměv.Nemám důvod mu věřit,ale ani ho podezřívat....navenek vypadá a chová se jako jedi.Kampak si měl namířeno...Kelle??Než jsi ztroskotal??
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:34 am

Kell Mavr

Akonáhle schoval meč, ja som stiahol ruku z toho svojho na páse...
Tvár som mal v neutrálnom stave, ale to skoro stále...
Pozdravujem Duran. Pochádzam z neďalekej planéty, Iridonia. Narovinu, neviem najlepšie pilotovať loď, ale miestne planéty príliš nepoznám... Povedal som. Síce som priamo neodpovedal na jeho otázku, ale to som ani nechcel. Väčšina z týchto planét je však drsná, tato je menej známa, ideálna... Chcel som sa tu na nejakú dobu ukryť, doplniť zásoby a podobne, ale očividne som sa zmýlil,... Povedal som so sklamaním v hlase, pretože sa tu skoro nič nenašlo.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:46 am

Duran Fengris

Pokýve hlavou.Chápu...chceš li mohu tě vzít na Corelliu...letím tam pro součástky a poté na...a tam si můžeš pořídit novou loď a pokračovat ve své cestě... Neodpověděl mi..ale to jsem ani nečekal...v těchto dobách se málokdo vyzpovídá cizinci.
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:50 am

Kell Mavr

Všetko alebo nič, nemám čo stratiť...
Pomyslel som si, pristúpil k Duranovi a podal mu ruku...
Takže priatelia? Opýtal som sa a čakal, až mi rukou zatrasie, čo bol prirodzený znak priateľstva alebo aspoň spojenectva.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:53 am

Duran Fengris

Chviku na něj kouká s napřaženou rukou....pak si řekne.Kdyby to byl lovec tak si tu nehraje na kamaráda ale zabije mě rovnou...Přátelé.Pevně mu stiskne ruku.Pak deaktivuje obrané systémy na lodi a pomalu se vydá dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 11:56 am

Kell Mavr

Toto prebehlo dobre...
Išiel som s Duranom do lode...
Pravdu-povediac teraz bolo všetko neisté, ale lepšie ako predtým...
Keď sme boli v lodi, pozorne som sledoval Durana... Možno sa niečo od neho naučím... Tiež som bol rád, že pilotuje on.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 12:07 pm

Duran Fengris

Posadí se na místo pilota..pak se otočí na Kella. Radši se připoutej..může to trochu házet..hapruje mi hyperpohon.Pak nastartuje loď,hermeticky uzavře všechny dveře,zkontroluje systémy.Když si ověří že je vše v pořádku pomalu vzlétne a vydá se do vesmíru.Jakmile opustí oběžnou dráhu planety ubere výkon motorů a nechá počítač zpracovávat informace potřebné k letu v hyperprostoru.Trváto pár minut tak se mezitím natočí na Kella a s úsměvem se jej zeptá.Budeme mít více času na seznámení...tak z kterépak planety pocházíš??
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 12:23 pm

Kell Mavr

Vstúpili sme do lode, pripútal som sa a urobil potrebné opatrenia...
Po čase sa Duran otočil a položil mi otázku... Z Iridonie, ako som už predtým povedal... Odpovedal som stručne a jasne. Ako malý som tam vyrastal, neskôr som nastúpil na miestnu Sithskú akadémiu, nedobrovoľne samozrejme. O pár rokov potom ma odtiaľ zachránil môj majster, ktorý ma neskôr zobral za učňa. V podstate sa takto zo mňa stal padawan, nebyť majstra, zrejme by som bol mŕtvy alebo nejaký temný lord... Odpovedal som. A s tebou je to ako? Medzitým počítač spracoval data a my sme si mohli užiť let v hyperpriestore.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 12:43 pm

Duran Fengris

Při slově "Sithská akademie" se trochu zamračí.Nevím jak se ta planet jmenovala...ale byla tam otrokářská kolonie...byl jsem otrok...jednoho dne jsem byl prodán, ale lod v níž jsem letěl byla přepadena a ztroskotala.Mě se tehdy podařilo uprchnout avšak do pouště kde jsem téměř zemřel...nebýt Mistra Toraka a jeho padawana Q`Taka.Pak jsme byl trénován za jediho...a po rozpadu republiky jsem prchl s touto lodí...a ny..Ozve se jisté zaskřípění celou lodí.Duran ihned aktivuje zbraň. systémy a o pár vteřin později se loď vynoří z hyperprostoru.Sakra...hapruje to čím dál víc..Provede kontrolu okolí avšak nalezne jen malé plavidlo které nejeví známky funčnosti.Zamíří na ní hlavní zbraň na přídi a vyšle rádiem dotaz.Halo je tam někdo?!!Identifikujte se.
Návrat nahoru Goto down
Bright Itachi

Bright Itachi


Počet příspěvků : 44
Počet bodů : 48
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 28
Location : Námestovo

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 12:47 pm

Kell Mavr

Duran hovoril o sebe...
Hmmm... Vydal som len zo seba, chcel som niečo povedať, ale loďou sa ozvalo zaškrípanie... Únik z hyperpriestoru a mini plavidlo...
Návrat nahoru Goto down
Dark Mike

Dark Mike


Počet příspěvků : 53
Počet bodů : 55
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : Koniec sveta

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 12:49 pm

Dark

Sedel som so zatvorenými očami...
Keď sa vedľa mňa objavil zdroj Sily.
Rychlo som otvoril oči a pozeral som...
Blízko pri mne bola nejaká loď...
A namierila na mňa zbraň...
A ku*va...
Vtedy sa z rádia ozvala tá správa.
Rýchlo som skúšal odpovedať a modlil som sa k Arceusovi nech to rádio funguje.
Duran a Kell mohli počuť moju odpoveď: Zekrom Vollian, moje plavidlo bolo poškodené a ja nemôžem nikam letieť. Nie som nepriateľ.
Povedal som im svoje pravé meno, aj tak som ho nepoužíval a pochyboval som, že by poznali bezvýznamného Padawana.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 12:57 pm

Duran Fengris

Přiletí blíž a zjistí že je to stará Z95.Pak přišla rádiová zpráva.Neměj obavy...nejsme ani lovci jediů ani vojáci impéria.Mé jméno je Duran.Teď se tě k nám pokusím připojit abys mohl projít...ale nepokoušej se o žádné blbosti jinak tě pošlu ke všem svatým!!!
Návrat nahoru Goto down
Dark Mike

Dark Mike


Počet příspěvků : 53
Počet bodů : 55
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : Koniec sveta

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 1:00 pm

Dark

Vydýchol som si.
Vďaka! A nebojte, nemám chuť umrieť. odpovedal som Duranovi pokojne.
Tak som len čakal na pripojenie a tiež som dúfal, že hovorili pravdu.
Návrat nahoru Goto down
Darth Bender

Darth Bender


Počet příspěvků : 27
Počet bodů : 28
Datum registrace : 12. 08. 10
Věk : 31

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 1:09 pm

Duran Fengris

Přiletěl nad jeho kokpit tak že měl nad hlavou průlez.Teď už jen stačilo jen se přesne hermeticky přisát,aby Vollian mohl projít.To vyžadovalo velmi přesnou manipulaci s lodí,navíc tam duran neviděl a tak se musel spolehnout jen na lodní senzory.Pomalu začalklesat k lodi a už už to skoro měl když jemně pohl rukou a ťukl do stíhačky což způsobilo malou prasklinku na prosklení kokpitu a také pohyb lodě.Sakra.....za takovou tam toho nebožáka ještě zabiju!!!Klid...to pude...dáš to..použij sílu.Zavře oči a pomalu se začne přibližovat ke stíhačce.Pomalu a zlehka...šeptá si.Pomalu se přibližuje přibližuje...a pak...usyší cvaknutí a světla se rozsvítí zeleně.Ano....Volliane můžeš projít mělo by to být bezpečné.Otevře průlez v lodi.
Návrat nahoru Goto down
Dark Mike

Dark Mike


Počet příspěvků : 53
Počet bodů : 55
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : Koniec sveta

Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitimeFri Aug 13, 2010 1:13 pm

Dark

Puk... Prasklinka.
Hej, bacha!
Druhý pokus...
A podarilo sa to.
Vydýchol som si.
Idem. oznámil som.
Vošiel som do jeho lode.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)   Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City) I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poutníci všech planet; Spojte se! (Coronet City)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kuat City
» Cloud City
» Emperor's ruling city
» Taris - ''Priemerní'' (The Middle City)
» Taris - ''Chudobní'' (The Lower City)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Hrací místnost :: Corellia-
Přejdi na: