Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Jak mám psát?

Goto down 
AutorZpráva
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Jak mám psát? Empty
PříspěvekPředmět: Jak mám psát?   Jak mám psát? I_icon_minitimeWed Aug 11, 2010 7:02 pm

Tuhle otázku si často začínající hráči pokládají. Zde vám napíšu, jak by to mělo asi vypadat.

Příspěvky můžete psát dvěma typy -

1. V první osobě, tedy - Já

2. Ve třetí osobě, tedy - On/ona

Je jen na vás, jakou formu si vyberete. Já osobně preferuju tu první, ale je spousta hráčů, která dá přednost třetí osobě.

___

Jak má vypadat správný příspěvek ve hře a co musí obsahovat -

Váš příspěvek by měl hlavně dávat smysl a obsahovat to, co by opravdu měl.
Snažte se vypisovat vše - aktuální myšlenky postavy, pocity, čeho si všímá a tak dále. Pro role play je to důležité.

Než začnete psát, co vaše postava dělá, co říká nebo co si myslí, napište její jméno a podtrhněte jej [ U v horní liště ]
Poté můžete pokračovat s psaním činností, přímé řeči , myšlenek a tak dále.
Nakonec by váš příspěvek mohl vypadat zhruba takhle.

Leeroy

V místnosti byla opravdu tma, takže jsem neviděl ani na krok. Nikdy jsem tmu moc nemusel a navíc mě teď hledalo snad celé Impérium. Věděl jsem, že jsou mi v patách, proto jsem se také schovával. Jinými slovy, měl jsem celkem strach z následujících událostí, které by mě mohly potkat. Z tohoto všeho mě však vyrušilo nepříjemné pískání, ozývající se z rohu místnosti. Sakra, co to je? Pomyslel jsem si.
Kdo je tam?! Vykřikl jsem směrem, ze kterého se ozvalo pískání.

___

Jak jste si očividně všimli - Přímou řeč píšeme tlustým písmem [ B v horní liště ]

a myšlenky kurzívou [ I v horní liště ]
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
 
Jak mám psát?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Informace a pravidla :: Pravidla hraní-
Přejdi na: