Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Bilbousa

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Dark Mike

Dark Mike


Počet příspěvků : 53
Počet bodů : 55
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : Koniec sveta

Bilbousa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bilbousa   Bilbousa - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Aug 30, 2010 9:40 pm

Dex Fynn

To by bolo trochu zbytočné, nie? Keď som už tu... odvetil som.
Aj keby som odišiel, a zdrhol Huttom, tak musím prežiť zbytok života v exile pred Impériom. poviem. A to nie je veľmi príťažlivá možnosť. dodám.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Bilbousa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bilbousa   Bilbousa - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:19 am

Kaes dij Sheual

Zbieram potenciálnych bojovníkov a chcem obnoviť Rád Jedi. Impériu sa postavíme, ale ešte je na to skoro. Zatiaľ nás je málo. Takeru, Elias, Dellan, R3, Aaron a ja. Ked získame dostatočnú silu, aby sme mohli podniknúť útok na Imperátora, urobíme to. Ideš do toho s nami? Dávam ti na výber. Kľudne ťa vrátim kde som ťa našiel, nenútim ťa. povedal som mu a spýtavo naňho hľadel.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Dark Mike

Dark Mike


Počet příspěvků : 53
Počet bodů : 55
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : Koniec sveta

Bilbousa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bilbousa   Bilbousa - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:28 am

Dex Fynn

Ako som možno naznačil, k Huttom sa mi nechce. A keby ma Impérium našlo, bolo by fajn vedieť, ako sa brániť, keďže proti Temným Jediom toho veľa s blastermi nespravím. Tiež by bolo škoda nevyužiť ten talent, ak ho mám. A v neposlednom rade, nemám chuť sa celý život skrývať a byť štvancom. Radšej by sme mali Impériu nakopať... povedal som, na mňa pomerne dlhý monológ.
Bolo to jednoduché: Chcú ma zabiť. A mne ide o to, aby som prežil. Takže Impérium zvrhneme. Bez debaty.
A tiež, naučiť sa bojovať tak ako som videl... taká ponuka sa neodmieta.
Návrat nahoru Goto down
Horox

Horox


Počet příspěvků : 115
Počet bodů : 168
Datum registrace : 11. 08. 10
Věk : 31
Location : Kalee

Bilbousa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bilbousa   Bilbousa - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:37 am

Kaes dij Sheual

Len sa obávam že na teba budú mať Temný Jediovia veľký vplyv... a nakoniec sa sám pridáš k Impériu. Pamataj si jedno - nikdy never ich klamstvám. Všetko čo ti povedia považuj hned za klamstvo. Sú dokonalí v psychologickom boji, a ani sa nenazdáš, prepadneš ich hre. A v ich hre vždy prehráš. povedal som mu vážne, ale potom sa usmial.
Bolo by pre teba na začiatok dobré vedieť bojovať s mečom. Náhradný svetelný meč nemám, ale snád postačí vibročepeľ. povedal som, sklonil sa a prehrabával sa v akejsi krabici.
Tu je to. zvolal som víťazoslávne a hodil mu do ruky vibročepeľ.
Spoiler:
Vybral som svoj meč, aktivoval ho a zaujal defenzívny postoj.
Zaútoč.
Návrat nahoru Goto down
https://www.facebook.com/Yralyn
Dark Mike

Dark Mike


Počet příspěvků : 53
Počet bodů : 55
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : Koniec sveta

Bilbousa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bilbousa   Bilbousa - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:45 am

Dex Fynn

Neviem či ste si toho všimli, ale ja veľmi ostatným neverím. odpovedal som mu.
Je síce pravda, že vo mne hnev pumpoval často kvôli môjmu Chistoriánskemu pôvodu, ale nikdy som kvôli nemu nemal nejaké veľké problémy.
Tú jeho vibročepeľ som chytil jednou rukou a prezrel ju pohľadom.
Hm... nevyzerá to zle.
Potom však on vytasil svoj meč a ja som zistil, že pôjdeme hneď na vec.
Hneď zostra, hmm? poznamenal som a hneď som aj zaútočil, predtým ako mohol odpovedať.
V živote sa mi dostalo do rúk viac typov nožov, a síce som nedržal veľa mečov, tak mi to išlo celkom dobre, aspoň som si to myslel.
Návrat nahoru Goto down
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Bilbousa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bilbousa   Bilbousa - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Aug 31, 2010 4:18 pm

Elias

Chci být sám.. Díky.. Řekl jsem a čekal, že odejde. Bylo to od něj sice ušlechtilé a strašně milé, že mi chtěl pomoct, ale já na to nikdy nebyl.
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
Sponsored content





Bilbousa - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bilbousa   Bilbousa - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bilbousa
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Hrací místnost :: Nal Hutta-
Přejdi na: