Star Wars RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Star Wars RPG
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Inarya Freen Rha

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Medusa

Medusa


Počet příspěvků : 5
Počet bodů : 6
Datum registrace : 10. 08. 10

Inarya Freen Rha Empty
PříspěvekPředmět: Inarya Freen Rha   Inarya Freen Rha I_icon_minitimeWed Aug 11, 2010 9:16 pm

Osobní spis

Jméno: Inarya

Příjmení: Freen Rha

Přezdívka: Sunny

Věk: 24

Rasa: Twilek

Hodnost a příslušnost: jedi - Rytíř Jedi

Výška:164 cm

Váha:48 kg

Vzhled:
Červeně zbarvená kůže s oranžovým tetováním na lekku, které ovšem není moc vidět přes černé ozdoby na nich. Žluté oči.

Životopis:
Tak jako mé sestry přede mnou, tak jsem byla i já odsouzena do života v otroctví, byla jsem určena jako otrokyně pro Hutty. Naštěstí mě ve věku kolem 3 let objevil jeden Jedi Mistr v průběhu své mise. Po zjištění mé hladiny midi-chlorianů mě legálně vykoupil z otroctví a dostala jsem se do chrámu Jedi.

Byla jsem jedna z těch nadanějších studentů a učila jsem se velmi rychle. Všechno bylo rozhodně lepší, než někde tancovat. Svou nadaností jsem se neobvykle rychle stala padawanem. Vybral mě ten samý jedi, který mě tehdy vykoupil z otroctví.

Být padawanem však už nebylo tak lehké. Musela jsem se začít rozhodovat sama za sebe a přitom poslouchat rozkazy. Každé mé rozhodnutí mělo svůj následek, ať už dobrý či zlý. Život mi dal v tomhle ohledu krutou lekci. I přes tyto moje velké i malé chyby mě Mistr Jedi přijal za padawanku a já se tak dál mohla pokračovat ve svém výcviku. V ten čas jsem poprvé viděla Ryloth.

Po několika letech výcviku jako padawan, dobytí několika území, plnění svých misích jak nejlépe to šlo přišla odměna. Při závěrečné zkoušce jsem se stala Rytířem Jedi. Zanedlouho potom jsem dostala i já svého prvního padawana a mohla mu předat své zkušenosti. Život snad nemohl být lepší, ale zanedlouho se vše pokazilo Příkazem 66. Snad na poslední chvíli se mi podařilo utéct do bezpečí. Můj padawan však už asi neměl takové štěstí. Naposledy jsem ho viděla, když jsme se museli rozdělit, abychom setřásli pronásledovatele. Zda unikl nebo zemřel jsem se už nedozvěděla, ale uvnitř sebe doufám, že přežil.

Uprchla jsem na méně známou planetu, kde by mě jen tak hledat neměli.

Obrázek:

Spoiler:


Osobnost:

Temperament:Sangvinik - flegmatik

Povahové rysy:Ráda je středem pozornosti, sebevědomá, samostatná, klidná, tvůrčí mysl, vůdce, vstřícná, optimistická. Ale také panovačná, pyšná. No prostě úplné héérečka.

Oblíbená činnost:Noční procházky, klid a ticho. Vyrábění z ničeho všechno.

Neoblíbená činnost:Pokud nemůže nic udělat a jen bezradně přihlížet.

Zájmy:Kutilka, trénink a meditace.

Přesvědčení: Dříve dobro, teď spíše neutrál


Vybavení:

Zbraň: Světelný meč – modrá barva.

Technické vybavení: Menší lékárnička

Sekundární zbraň: Další záložny světelný meč, tentokrát červené barvy – je to vlastně taková památka nad mým prvním vítězstvím nad Sithem.


Schopnosti:
Celkem máte k dispozici 40 bodů, je na vašem uvážení, jak body rozdělíte, ale mějte na paměti, že ke každému by se hodilo přiřadit alespoň jeden bod, obzvláště u štěstí.

Síla: 9

Zacházení se Silou: 7

Fyzická kondice: 5

Zacházení se světelným mečem: 9

Zacházení se zbraněmi:

Technika: 3 (Nějaké ty základy zacházení s počítačem a lékárničkou)

Sebeovládání: 5

Štěstí: 2

Návrat nahoru Goto down
Bright Red
Admin
Bright Red


Počet příspěvků : 61
Počet bodů : 72
Datum registrace : 10. 08. 10
Věk : 31
Location : near Olomouc

Inarya Freen Rha Empty
PříspěvekPředmět: Re: Inarya Freen Rha   Inarya Freen Rha I_icon_minitimeWed Aug 11, 2010 10:15 pm

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
https://star-wars.forumczech.com
 
Inarya Freen Rha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star Wars RPG :: Hra :: Charaktery-
Přejdi na: